Agrosymboly v ČR 2014 – netradiční!

Rok 2014 je rokem změn , které začaly s velkou silou již 1.1.2014 – naučme se je přijímat s porozuměním.

V krásných dubnových dnech se objevily 14/4 2014 kruhy v trávě u Jaroměře i u Dvora Králové.

 Kruhy v trávě nalézáme pravidelně po celé ČR – pod Řípem, Troskami, hradem Landberk, v Beskydech Hrčava i Karolínka, v okolí Brna, na Šumpersku, Jesenicku, v Moravanech u Pardubic. První kruh ve vysoké trávě byl vyfocen v roce 1966 v Austrálii. Ve vzrostlé trávě bývají tvarovány do nádherných obrazců v Holandsku, Mexiku i ČR.
Nejvíce vědecky prozkoumané přistání objektu 1989 v parku ve Voroněži, zanechalo v místech přiblížení k zemi opakovaně sytěji zelené kruhy v trávě!
 
 

NETRADIČNÍ OBRAZCE  V OBILÍ – vznikly v ČR na Blanensku a u Jilemnice hned po skončení turné pana Danikena – ze soboty na neděli 18/5 2014 a zabírají obrovskou plochu. Nedoporučuji brouzdat zeleným obilím, na návštěvu nastane čas až obilí dozraje! Začátkem června lán obilí mezi Lánovem a Čistou pokosen. Přírodní bytosti pláčou!

Není to klasický kruh - připomíná  spíš mayské kresby. Katka Farská, Jilemnice

Není to klasický kruh – připomíná spíš mayské kresby. Katka Farská z Jilemnice zaslala snímek z Čisté – vše se čistí…

Nafotil jsem večer útvary v obilí, které by možná mohly být výtvorem mimozemské civilizace.  Štěpán Rusek

Nafotil jsem útvary v obilí , které by mohly být výtvorem mimozemské civilizace. Štěpán Rusek, Rájec-Jestřebí

P1020840

Podívala jsem se k Rájci – Jestřebí 3/7 cestou od obrazce u Boskovic a viděla jsem „pyramidu“ – na obrovském a vysokém kopci pruhy položeného a stojícího obilí, jako schody do nebe.

P1020849

Vstoupila jsem do útvaru – udivila mě stojící stébla pozohýbaná v kolénkách, popáleniny, obilí položené ve svazcích přeskládaných přes sebe a stéba ve svazcích stejně zohnutá v kolénkách!!!  Kdo položil obilí na celém svahu pruhovitě a do vrstev??? T.Plíšková

P1020850

Podobný jev obilí položeného do pruhů – jako čárový kód – zachytil v červenci z nadhledu u Roudnice n/L.  Marian Duro:U Roudnice nad Labem - Mario Duro

Mimozemské civilizace se opravdu ozývají – snad varují -na netradičním obrazci u Blatné na snímku za dívkou  nafotila Lenka Zackova zvláštní postavu:

Fotografie0632 

20140530_191225

20140530_192112

20140530_191329

20140530_193444

20140530_193448

20140530_193803

Z obrázků – piktogramů – vyčte poselství každý sám. Je to důležité! Doba se mění, příroda též. Snad porozumíme. Rozluštit kódy je složitější – informaci však přijmeme intuicí.

Vidím: VODU – ostrůvky – vlny – dolíky. Obilí jako učesané.

Nevážíme si přírody, vody, ani obilí. Nevážíme si sami sebe.

V půli června nahlášen výskyt zvláštních tvarů podobných znakům u Chomutova – při sjezdu od Loun – nebyly však zdokumentovány. 26/6 objeveny zvláštní úvary v obilí u Loun a následovaly další po celé ČR:

 Kolem města Veselí nad Lužnicí – ze všech stran, Čenkov u Příbrami, Praha Klecany -Klánovice, Židněves u MB, Lupenice a Kostelec nad Orlicí, Rozvadovice a Náklo u OL, Zašová na Vsetínsku…

Velká Chýška u Pelhřimova:

IMG_4470

Panoramatický pohled na scenérii:

IMG_4474

Náklo u Olomouce – foto J. Navrátil:

2014-07-10 06.30.39

 

Ráda bych Vám zaslala několik fotografií, které jsem vyfotila v okolí Boskovic u silnice směrem od Jevíčka na Boskovice. Kromě velkého obrazce, který už byl zveřejněn, spoustu polí zde pokrývají zvláštní symboly, ale zveřejněny nebyly. Obilí je polehlé, ale často ne zcela, jakoby větrem. Polehlé obilí je často ještě zelené, okolní je pak už zralé. Nemám bohužel možnost pohledu z výšky, ale takovéto obrazce se tu rozkládají na ohromných plochách. Z výšky by to bylo jistě zajímavější, napsala paní Uchytilová a zaslala mnoho snímků tohoto typu:

IMG_0404

IMG_0005

I okolí města Nový Bydžov zdobí mnoho zajímavých útvarů:

2014-07-15 17.41.30

V Rakousku u města Krems překvapil  Helenu J. obraz v poli – kolem celého pole rám stojícího obilí o šířce 1m, uvnitř 100x50m obilí položené s jistými pravidelnostmi – zvláštní obraz v obilí:

20140717_100228

    „Tvůrci nás nejspíš nutí víc přemýšlet a přijímat…“

 

Podobné obrazce se závažným poselstvím se ve světě objevují již delší dobu: Polsko – Wylatovo 2002, Itálie – Lissone 2005, Rusko – Krasnodar 2011:

2012-02-27_Mexico_Hidalgo_Tula_4a

Česká republika – Kunín 2011, Mexiko -Tula 2012, Česká republika 2014 – Blatná, Blansko, Jilemnice….

Co se to děje? Jak vznikají a jaké nesou poselství?

Obrazce obrovských rozměrů vzniknou během okamžiku – inteligentní výtvor s poselstvím není dílem člověka ani blesku.  Přináší s předstihem informaci o blížící se možné události  a záleží na nás, zda pochopíme. Obilí polehne dle zadaného programu během několika sekund. Impulsem je světelný paprsek, plazmatické koule nebo světelný sloup.

V prvním červnovém týdnu opět Zemi těsně minul obří asteroid,  pozemská věda zaznamenala blížící se těleso 23/4 – o 6 týdnů dříve a informaci nesdělila – lidstvo by nemělo šanci…

Obří asteroidy v blízkosti planety Země

Asteroid široký 352 metrů minul Zemi v uctivé vzdálenosti hned na začátku června . Vědci z NASA ho zaznamenali před 6 týdny 23/4 2014, řítil se k Zemi rychlostí 14 km za sekundu, kdyby do Země narazil nastala … celý článek

Kometa ISON byla zobrazena v anglických obrazcích v obilí s velkým předstihem už v roce 2009 -kdo znal takový tvar?Snímky NASA až při průletu komety 2013 potvrdily souvislost:

 ISON 1

ISON 2

ISON 3

Božské vesmírné bytosti – střežící osud planety Země i lidstva – navazují s člověkem kontakt telepatický i formou zprávy napsané paprskem na naši zem.

10567518_833421406668304_355615361_n

 Andrea Tvrdá

26/7 Jsou tam jen ty trsy, mají jiný stupeň zralosti než zbylé pole a jsou osypané broučky, dlouhé je to 180 metrů, užší části po okrajích jsou široké 4,5 metru, širší část v prostřed je široká 9 metrů – celé je to v prostřed již zlatavého zralého pšeničného pole, vše je vidno z dálnice na Liberec po levé straně, kousek dříve než by se dojelo k tomu minulému útvaru Ždárek 2013 po pravé straně. … tak mě to nedalo, Vás neinformovat… Mějte se moc fajn a přeju mnoho zdraví ! Andrea Tvrdá, Liberec.

P1040170

                  Kliknout na oba obrázky pro vštší rozlišení.

P1040175

 26/7 Dobrý den paní Plíšková, posílám Vám pár fotek zajímavých útvarů v obilí,které jsem nafotil při cestě z dovolené u Sobotky směrem na Jičín.   S pozdravem  J.Vimpel

 

 18/6 2014  UFO u Šumperka

Dobrý den, hledal jsem na internetu s kým bych si mohl promluvit. Lidé tomu nevěří a mají vás za blázna.Nemám kameru abych měl důkaz.Nad Rapotínem na Šumpersku, už podruhé pozoruji ufo a to od 01:00 až do 04:30 kdy Velká Loď (žádná hvězda není tak velká) která to podle mého koriguje – se pohybuje 0,5 stupně za minutu na západ při neústavném pozorování sem tam letí doleva doprava nahoru a dolů. Dalších 10 lodí středních drží pozici kolem údolí na všech stranách. Malé – podle mě průzkumáci – jsou přímo nad Rapotínem bylo jich asi 100, se přesně 03:00 objevily pár set metrů nade mnou.Když jsem to pozoroval, řekl jsem si, proč jsou tady? Poprvé jsem měl štěstí, že jsem vydržel, bylo to v sobotu dva týdny zpět, na východu zůstalo jediný plavidlo s oranžovým zbarvením, hlavní zmizelo na západ. Přesně 04:30 prolítlo armádní letadlo. Řekl jsem si, že mi to nikdo věřit nebude a bral jsem to jako náhodu, jenže dnes ráno se to opakovalo přesně v 04:30 oranžový plavidlo na východě a prolítlo armádní letadlo. Nikdy jsem takový letadlo neviděl a připadalo mi, že se za ním sypala nějaká látka. Mám plný mozek otázek, ale jedno je jasný – to není náhoda. Tady se něco děje. Vše naplánovaný na minutu.Pokusím se sehnat kameru. Věřím že to není naposled. Zajímalo by mě, jestli to z vás pozoruje někdo taky ?  BM
 
 
19/6  2014   CO  TO  BYLO  ? ? ?
 
Přeji hezký den, paní Plíšková.
Na Vašem blogu jsem se dočetl, že se zajímáte o záhadné jevy, a proto si dovoluji Vám o jednom takovém napsat.
Nebyl jsem na ono pozorování sám, byli jsme dva, já a moje přítelkyně, která se vrátila z odpolední směny a jako vždy, když je hezky usedneme venku před chalupou na lavičce, dáme si takzvanou půlnoční kávičku a nějaké to cigárko, povídáme si a pozorujeme hvězdy. (Já ovlivněn knihou Jiřího Wojnara-Ufo, Bible a konec světa, přítelkyně ovlivněna mnou)
Nebe bylo jako vymetené, hvězdičky svítily a my jsme si řekli, že dnes, v pátek 13. by to šlo. Uvidět třeba UFO. (Já i přítelkyně považujeme totiž pátky 13. za šťastné dny)
Nejprve jsme zahlédli, a nikoli poprvé, letět od severu k jihu zřejmě satelit či družici, jež měla stále stejný směr a neměnnou rychlost, asi po pěti minutách letěl podobný objekt od jihozápadu k severovýchodu…hm, představení skončilo, řekli jsme si. Jenže potom, asi ve 23:15h. na východě padala hvězda (od severu k jihu), ale takhle obvykle padající hvězdy nevypadají, napadlo nás, byla velmi jasná a i její ohon zářil jako fagule a nebyl to takový fofr jako když padají perseidy. Za pár minut se totéž stalo při pohledu na jih a padalo to od východu k západu. Podívali jsme se s přítelkyní na sebe, tak tohle asi byly meteority a nebo žuchlo a shořelo nějaké to naše smetí z kosmu. Za pár minut na to se na jižním obzoru zničehonic objevily tři body ve tvaru V, svítily bíle a intenzitou světla nepřevyšovaly jiné hvězdy na nebi.Nehybně stály a  chvíli se nic nedělo, potom však ty dva vrchní body Véčka slétly k tomu spodnímu, vzápětí se obloukovitě a pružně rozprchly do stran a zmizely. Ten spodní bod potom v mžiku vyhasl. A pak už se nedělo nic, ale pro nás to byl nevšední zážitek.
Mějte se moc hezky a ať se Vám ve všem daří.
 
Tobiášek Václav
Mladkov
okr:Ústí nad Orlicí
 
 
Badatelka a záhadoložka Alena Horká ráda fotí kruhy v obilí i mimozemské objekty – pohybují se nám nad hlavami neustále – na večerní obloze se objeví v plazmatické podobě, ve dne splývají s barvou oblohy, na záběrech plují jako rybky ve vodě. Alena Horká zdokumentovala výskyt objektů nejen loni v Anglii, ale i letos nad Velehradem:
                          https://www.youtube.com/channel/UCLomzXqYshqFmx5lG0rMOGA
 
 
Kolega Pavel Roško s námi též navštěvuje kruhy v obilí – lodě vesmírných bytostí nafotil nad obrazcem v obilí v Praze – Ďáblicích, nyní fotí v Olomouckém kraji a přednášky má po celé republice:
 
 
 
 
 
 
Tento příspěvek byl publikován v Agrosymboly ČR, Piktogramy 2014. Vložit mezi oblíbené.

Komentáře jsou uzavřeny.