Další obrazec 2014: Přívětice 6/7…

 

Podivné léto a zvláštní útvary v obilí i u Prahy

Lidé jsou udiveni a fotí. Zdiby, Klecany, Klíčany – Bořanovice, Pakoměřice, Líbeznice. Znaky, kódy, linie a zákruty. Geometrické obrazce byly letos 2 – Boskovice a Přívětice. Nádhera tvarů, pohoda uvnitř i … celý článek

 

Záhadologické kluby pod vlivem agentů STB

Komunisté přinutili národ mlčet a mít jednotný názor – jediné strany. Kdo nemlčel měl problém, ztratil funkci, zaměstnání, děti nemohly studovat. Jedni mlčeli, druzí utíkali za hranice, neboť pusu otevřít … celý článek

 

 12.7.2014 odešel z tohoto světa Ludvík Tuček – člověk s otevřeným srdcem a vnímavou duší.

Signál Wow – rozluštil Ludvík Tuček – nesměli jsme to vědět!12.7.2014 zemřel český výtvarník a badatel, o němž se nesmělo hovořit, neboť rozkódoval vesmírné poselství, čímž předstihl celý svět. Česká republika neumí podpořit chytré mozky – věda je záměrně ponižuje. To … celý článek

 

Agrosymbolů v ČR přibývá – tradičních i netradičních…

Nádherné obrazce jsou zatím 2 – obrovský u Boskovic a menší u Přívětic – oba s významným poselstvím pro lidstvo, týkající se probíhajících změn na planetě, čímž navazují na světovou databázi obrazců … celý článek

6/7 2014: Dobrý den, dnes jsme pořídili tyto fotografie u obce Přívětice na Plzeňsku na souřadnicích asi 49.829539, 13.605687. Nevím, zda je to legrace, ale pro zajímavost vám to zasílám.S pozdravem  Jiří Polcar

Zajímavost je to obrovská – obrazec má souvislost geometrickou i umístění s posledním obrazcem 2013 mezi obcí Přívětice a Radnice. Předpokládám i souvislost poselství – neboť loňský obrazec s předstihem avizoval obrovskou sluneční erupci 1.1.2014 a vlny energií směřujících od Slunce k Měsíci a Zemi:

1236398_3387537184574_374801839_n   18/8 2013 Radnice-Přívětice

10509733_674870245928518_2683152337969411888_n  6/7 2014 Přívětice

Vlny energie v tuto dobu velice sílí – i nápor na Zemi i člověka – změny jen fičí!

Technicky souvisí – položením a uspořádáním polehlého obilí a možná i poselstvím s obrazcem u Boskovic, což nádherné snímky i citlivý článek dokazují:

IMG_4557

IMG_4540

 

IMG_4549

IMG_4548

IMG_4536

IMG_4538

IMG_4539

IMG_4541

IMG_4554

IMG_4542

 A cesta se otevírá! Nastávají pro lidstvo i planetu obtížné dny – silný bude i sobotní úplněk 12/7 – v polích se objeví další obrazce a hvězdy. Je na každém z nás, jak duchovní proměnu vnímáme a prožíváme…

 Hana Fialová – Chanelling :
 
Bůh
Jakmile se vám drahé děti dostane mého sdělení, které se týká Družby z mayského proroctví, neoslovuji jen ty, kteří již pracují na plné obrátky a začínají plnit plán svých duší. Nikoliv karmický plán, ale nový plán. Plán vzestupu. Již před časem, kdy se protnul Galaktický kříž v nejhlubším jádru svého – mého a vašeho bytí se postupně začaly na planetu svážet Sluneční paprsky v takovém proudu, že nelze necítit změnu ani u těch, co ani jen netuší, že vzestupuje planeta spolu s jejími obyvateli.
Proč toto sdělení…
Moje služba lidem je dokončena ve smyslu, kdy mně lidé posloužili pochopit, kdo jsem.
Laskavá, živá, neomezená entita, která je pomnožena svými živými buňkami do míry, kde je nekonečno. Kde je nekonečno? Tam jistě, kde opět něco nového vždy vznikne, když se dokončí to, co bylo mým plným záměrem.
Jsem bytost, která se skládá z buněk a mé buńky jsou plné Světla – Lásky, nikoliv všechny a zdaleka ne informací. Jen ty, které již odžily svůj život. Tyto se naplniliy svým posláním a jsou živou opouzdřenou informací, která je věčná. Věčná v prostoru mě, či-li Boha. Narostlo mé Vědomí o každou jednu buňku, která kdy byla na Zemi. I mimo vaši matku.
Moje služba  Zemi je tím, co si přála poznat i její duše mým záměrem, neboť i její duše je mou částí jako všeho co nese život.
Planety ve svém pouzdře obsahují mé části tak, jako i vaše těla.
Těla zemřelých jsou tím, kým byli lidé, NadpoZemské bytosti, zvířátka a také planety, které ztratily svůj tvar, hmotnost a rozpadly se v prach.
Nyní  mohu napojit své buňky v těle člověka  svým záměrem na tyto opouzdřené informace, Pozemské duše, je-li to mím záměrem. Jako je to nyní již u Hany. Budeš to vědět, neboť  bude s mnohými hovořit a právě začíná psát písně, napojena na jednoho vám dobře známého skladatele, textaře. Necháme si to jako překvapení, stejně jako vím, že natočí film o ženě jménem Kleopatra. Mnohé si necháme na potom. Potom bude poté, až přijde vhodná chvíle, neboť  ještě prochází již jen lehčími zkouškami v tomto pro ni novém období, kdy zcela vstoupila do svého nového plánu. Našla si cestu, neboť  plně přijala v bolestech mé Světlo. Přesto, že trpěla, věřila, že ji podporuji, ochrańuji. Bylo proč a bylo to několikrát, kdy jsem musel zakročit proti temnotě, která na ni útočila. Nemám nyní na mysli sprostost některých lidí, to ji již nemusí trápit, ale skutečně temné a silné živé entity, k
dy jsem s nimi sám a vědomě musel zahájit odvetu. Plně. Přijímala se nová bez odporu tomu, co k ní přicházelo, co si duše vyhledala z mé nabídky a co ji vyživovalo. Cítila to! Žila to, nejen věděla, ale věděla, že je to její nový život. Zcela. Neměla jiné učitele, než mé energie. Kryonovu část.
Ještě stále mnozí ani jen netuší, jaké schopnosti po cestě posbírala. Jsem k ní vlídný, neboť takový jsem i k vám, byť to tak mnozí necítíte.
Jsem učitelem vás, kteří postupujete tak, jak k vám přichází nové učení tímto perem. Marně budeš vyhlížet nové učení odtud, kde již jen dopisuje se plňka. Jen to sleduj dítě. Ty, které stále tlačíš do těch, kdož se plně oddali tomu, k čemu se cítí vyzýváni.
Moje trpělivost je to, čím oplývám, zrovna tak, jako moje moudrost a laskavost. Ale také spravedlnost. Již několikrát jsem sdílel, že doposavadní učení o mně bylo mylné. Jsem připraven učit sám svým tímto perem tak, jako jsem si stanovil, když jsem dal záměr k tomuto experimentu. Již se schyluje k tomu, že se pomalu rozhrne opona a já si usednu do křesla a budu mluvit k vaším duším odtud, kde bys mě nečekal. Z médií. Neboť jejich nestydatost, hustota a hluk už zaslepili vše, co kdy bylo alespoň trochu důstojné,  humorné. Neměj obavy,  že si snad jen dělám takto legraci. Čtu dobře vaše myšlenky z pocitů, když se k vám dostanu odkudkoliv. Stále nevěří  někteří, že jsem skutečný a takový, jaký nejsem. Nejsem nikdo. Jsem Světlo. Jsem síla a záměr je to, co se stvoří vždy, když si to přeji.
Jistě, nemohu vstupovat jednoduše do tvého programu, abych tě odvedl od tud, kudy nechceš jít jen proto, že se bojíš tmy, rozchodu, odchodu odtud, kde jsi si zvykl žít… od toho, na co jsi zvyklí, byť jde jen  o pohodlí ve zcela již nedůstojném vztahu, zaměstnání, kde jsi měl víc nejistoty než důstojnosti.. Tam ti dítě nemohu pomoct, neboť bys zemřel. Narušit tvůj program je jako vypnout proud tvého života. Proto dítě… chceš-li,  hovoř se mnou o svém bolu a já To uslyším. Jen nežádaje stále co nechceš. Spíš se ptej svého vyššího Já, jak! to chceš, jak si to přeješ vyřešit co tě trápí, aby to bylo alespoň trochu důstojné. Na toto slyším a mohu ti poslat posilu. Lásky víc a to pocítit musíš, věříš-li, že jsem ten, kdo stvořil vše, co je tvou součástí.
Budeš-li se stále odtahovat od nového děje, vypadneš z něj a sám sebe uvrhneš do nemoci a do děje mimo plán. Zemřeš. Toto je nový zákonv tomto procesu. Nepřijímání v době vzestupu toho, co je pránou, je zůstat nevyživený. Co potom s tím má tvá duše ale dělat? S tvým neduživým tělem?  Budeš si muset tedy poradit sám, jak naložit se svým životem, bez své duše podpory, neboť jsem v ní obsažen a já tě nikdy zcela neopustím, jen tě nemohu podpírat, když ty o to nestojíš a tlučeš svou těžkou palicí o to, kde já nestojím. Spadneš tedy.  Nebo jsi flekmatik a to je také málo  uctivé. Nevěřící člověk je ve své podstatě smutný člověk. Věří než tomu, co vidí a nepřemýšlí, kdo mu to umožnil. Já jistě jsem ti dal zrak, čich, chuť hmat – tělo. Život.  
Jak si stále můžou lidé myslet, že Stvořitel je tak malý? Nedokonalý ve svém jádru? Jak si může člověk myslet, že je ve Vesmíru sám? A jak můžeš toužit  po Svobodě, když mne odmítáš? Život?
  Dostane nyní každý co zaslouží. Každý. Na celém světě se nyní zvedá vlna toho, co je odporem  ke mně. K mé Lásce. Či-li já sám v sobě. Neboť  vše jsem Já. Nejsme dva, kdo tvoří, jen mé části. Sám ve své síle se nyní opřu do dualitního systému a podpořím jeho pád.  Duality, která mně nastavila zrcadlo tak temné, že v něm Lásku sotva vidím a přece jsem tak silný. Jiná cesta není.
Jakmile první člověk přišel ze Země, pochopil jsem, kým jsi.  Další děti ráje,  který na Zemi v tu dobu ještě byl, Adam a Eva,  brzy promluví. Jak? Tímto perem jistě. Může se napojit na jakoukoliv entitu, která na Zemi obývala a bude brzy psát novou Bibli. Se mnou a pod mou nejvyšší ochranou. Každý dostane takovou, jak zaslouží, jak bude potřebovat. Vrstvy vašich Já… vašich andělů strážných, jak ses učil. Tolik, kolik máš v plánu. Kolik jsi jich přijal. Ode mne. Mé síly pro svůj růst. Z nepřijetí sebe sama pak, kdo tě má ochraňovat? A kdo jsi v sebe sama? Já.
Neuvažuji nyní nad tím, že bych potřeboval navýšit ochranu planety, neboť ji již má a není nic, co by ji ohrozilo.
Nadpozemské bytosti, které nyní víc a víc se vám budou přibližovat nad vašimi hlavami tak, jako už v některých oblastech,  například v Peru je to zcela běžnou záležitostí vidět flotily, nemají v úmyslu cokoliv zde poškodit. Dávno by tak  učinili, kdybych já měl tento plán. Jinak to nejde. Jejich program nese jen můj záměr. Byl to  můj záměr, propojit se nyní s vámi, se Zemí. Energeticky jistě. Telepaticky. Tento způsob  bude začleněný do vašeho života a mnozí ještě zcela ani netuší, že i oni budou zpravodaji těchto prozatím převážně Plejádských entit. Není to dítě nic, čeho by ses musel obávat. Jednoduše to k tobě přijde, jakmile budeš mít odžitý program a čistou karmu. Zatím jsi ještě zanešený a ne zcela čistý. Zastaví se ti stárnutí, máš-li to v předloze.
Některým už temná minulost zcela posloužila a půjdete nyní s čistým štítem tam, kde na vás čeká nový život. Mnozí jdete do finále a na začátek, kde číhá již Svoboda.
Jen malé množství starých Lemuřanů vstoupilo zcela do svého  nového plánu. Budou tě učit dítě, že jen dočasně posloužilo staré učení o tom, co měla být pro tebe zamskovaná Pravda, často zalitá krví…  Pravda tě  brzy dožene a neutečeš před ní. Jedině ze života zběhneš předčasně, neboť již nedopustím, abys mě pošlapal,  tak jako Ježíše, když o mně nic nevíš. Nedovolím ti víc  být nedůstojný k tomu, kdo je pro mne novým prorokem. Jak můžeš věřit, že se nemohu hněvat, když jsem Bůh a proč by ses mě měl bát, když věříš, že jsem spravedlivý a laskavý? Pouvažuj nad tím. Myslím, že to za to stojí.
Nemáš-li co nového učit, sdílet, pak se zamysli, proč nepřijímáš to, co ti nabízím já? Že již bylo mnoho proroků a skutek utek? Ano, vím. Jistě. Tento svět nebyl dokonalý. Rostl v dualitě a objímat se s mou odvrácenou tváří bylo pro lidi nesnadné. Tak jako být přijatý pohany. Nyní nabízím Svobodu. Jen bláhový by ji nepřijal A tak přijmi jen to, co chceš, co si přeješ a já slibuju, že ti to dám. Zcela a plný džbán. Nyní. Teď tě vyzývám čtenáři, ke kterému se dostanou tato silná, ale čistá slova, přej si něco a dostaneš to. Nemusíš dlouho uvažovat , jsi-li už mág, neboť sis přtáhl přesně to,co já rozjíždím na plné obrátky. Přesto tě rád vyslyším a podívám se, kde máš rezervy a zaplním je Láskou k tobě. Za víru v sebe, neboť mne přijímáš tak, jak přicházím. Já nemohu stát ve starých kolejích a jen nechat přežvykovat slova o tom, kým jsem byl v překroucení Bible. Kým jsem nebyl nikdy, než jen samou lží a pokrytectvím představován tak, jak mi dovolovala moje odvrácenost. Pochop to už prosím, co ti tímto sdílím.
Musím se usmívat při představě, jak tvrdošíjně si stále někteří lidé myslí, že například piktogram tvoří lidé. Jedině snad, že by jim nad hlavami svítily flotily. Co říkáš člověče? Jak by mohl člověk tak překrásné, geomerické tvary dělat v poli při svíčce… a přesto mou dokonalost a důmyslnost urážíte. I kdybych si půjčil nějaké obrovské tělo a zjevil se na obloze, budou mnozí tvrdit, že jsem  jen fatamorgana. Ne. Touto cestou nepřijdu. Jako zjevení. Přicházím cestou člověka.Tak, jako poprvé, stvořit nový ráj na Zemi. Vracím se zpět, abych sám sebe skrze tebe očistil. 
Začínám být pyšný na vás děti, neboť začínáte naplńovat to, co jste mi slíbily. Oddání tomu, co v srdícch cítíte. Lásku  ke své duši. Cítím ji však jen z těch, kde je čistá. Není to karmou, za tu nemůžeš, je tvá, ale tys ji jen vysloužil, nestvořil pro sebe. Láska žije jen tam, kde je vyživována oddaností Bohu v důstojnosti, poctivosti a pokoře.
Děkuji vám z celé své duše a vězte, že je nekonečná, jako  laskavost sama.

Poprvé v kruhu a já už vím své – Jiřina Holotová

Dnes odpoledne jsem se rozjela do Přívětic na Rokycansku, šla jsem do nejnovějšího kruhu v obilí. Chtěla jsem „to“ jednou vidět na vlastní oči a pocítit na vlastním těle. Poznat nepoznané! celý článek 

Detailní fotky paní Jiřince zaslala paní Jarmila Karolína Riesová, profesionální fotografka žijící poblíž :
10544379_719802668084578_3157484446669238917_n
 
10537138_719802801417898_8081502685313918600_n
 
10533259_719803321417846_2974426743043582793_n
10525743_719801824751329_1301782420063146788_n
10486578_719802351417943_7543929225310100447_n
 
10464273_719803274751184_1265759462894453889_n
10457924_719802141417964_116834701555261245_n
10455178_719803231417855_9117526673792563441_n
10457924_719802141417964_116834701555261245_n
10347248_719803001417878_1256596573869374178_n
 
936048_719802074751304_7190943247166478767_n
 
10348515_719802161417962_9134570754045827689_n
10357466_719802498084595_4753881053440177183_n
10354881_719802578084587_701221166032022488_n

 Nadhled  je velmi důležitý – mnohdy však nechápeme:

 Před rozhovorem v plzeňkém Svobodném vysílači:

Záznam rozhovoru „Kruhy v obilí“ na Svobodném vysílači, vysílaného dne 8. 7 2014 http://www.svobodny-vysilac.cz/svcs/index.php/Archiv
 

mi přišla na fa zpráva od ruského znalce problematiky a poselství obrazců v obilí – již jsem hned nepochopila – neboť sleduji význam a posloupnost poselství obrazců v ČR a souvislost všech obrazců světa mi unikala.

Po skončení rozhovoru jsem otevřela odkaz Vitalie SIMONOVA a pochopila význam jeho výzkumu a sílu sdělení i varování, jež obrazce přinášejí. Snímky NASA též zaznamenaly pohyb tajemné planety v Sluneční soustavě – informace jsou však utajovány. Obrazce v polích však předznamenávají budoucí vývoj i v souvislosti s neutronovou Hvězdou Apokalypsy:

Виталий Симонов 6.07.14, Česká republika. Kruhy v obilí. Odpověď na další otázku:
Zobrazování posunu geografických pólů Země při sbližování s neutronovou hvězdou. Pruh uprostřed – posun zemské osy o 315 stupňů. 45 stupňů (lehké segment) – je to osa země před a po katastrofě. Ve středu – vnitřní jádro Země.
Vzhledem k tomu, že v současné době osa rotace planety je posun o 23 stupňů vzhledem k rovině ekliptiky, bude muset naše planeta udělat kotrmelec a vyjde slunce od západu. http://isi-2025.blogspot.ru/2014/06/2014-5.html
 
Fotka uživatele Виталий Симонов
Kruhy v obilí. Velká Británie, Wiltshire. Bratři v mysli reagoval na další otázku. http://isi-2025.blogspot.ru/2014/07/2014-6.html
Звезда Апокалипсиса: 2014 год. Часть 6. Контакт состоялся. Создатели кругов на полях ответили на…
isi-2025.blogspot.com
Космический катаклизм, который произошел в Солнечной системе в далеком прошлом,вызванный сближением нейтронной звезды с нашей планетой, повторится уже в ближайшем будущем. Возможно, в 2025 году. Пророчествa
 
Hana Fialová
Tento symbol je dračí zub. Nedívej se tolik očima na tvar. Píšu já, vědomí Choseho a čtu to, co oči nevidí.
Dračí zub znamená, že se dívá na vás civilizace, jejímž středem zájmu v programech je ukotvit na Zemi plejádské energie tak, jak jim dovoluje Bůh. V otvorech ze Země jde nahoru to, co už nedýchá čistotou, roztavením ze Světla – laseru, který v mžiku zpřetrhá entity, které jsou nečisté. Není to složité tak, jako člověk. Laser je zahubí. Dostanou informace o tom, že končí jejich síla ničit Zem v tomto místě – jistě jen dočasně. Neboť člověk Zem stále znečišťuje. Je to její medicína na čas… Vždyť vše je energie, vše. I nafta, ropa… z čeho myslíš člověče, že je Zem? Stvořil jsi ji ty snad? Ne, jen Bůh z energie, kterou je. Vědomí si toho. Jen ty ještě pochybuješ a p ohrdáš vším, co je ti nabízeno. Jistě že železo tvoříš ty a jen na Zemi, ve Vesmíru by se neudrželo. Ale kdo si myslíš, že ti tento návod vložil do programu, jak vyrobit železo? Ono železo, kovy…je také Světlo – zhmotněné. Stvořené Bohem v obalu. Nevědomím, myslícím a to je mnohdy na škodu. Člověk není stvořitel, jen tvořitel! Ještě stále mnozí nechápou, přeceňují lidi a podceňují to, co nosíte i v sobě. Kousek Boha.
Dračí zub nese také sdělení, že se brzy jádro Země uvolní již k tomu, aby se potopily ostrovy, které jsou nasáklé vodou téměř až po okraj. Děje se tak leta, než i toto naplní karmický plán těchto nečistých míst. V hloubce nečistých. Jen tedy člověče sleduj, jak tito lidé z Vesmíru – neboť jsou také stvořeni Bohem mají klidné duše. Co vidíš, je jejich duše tvárnost, jejich plnost a jejich dokonalost. Je to jejich chanelling ze záměru Boha.
 
 
Виталий Симонов 8.7.14. Nové kruhy v obilí. Velká Británie, Wiltshire. Passage hvězdy v blízkosti Země. Triangle – symbol Země (třetí planeta od Slunce). http://isi-2025.blogspot.ru/2014/07/2014-6.html
Fotka uživatele Виталий Симонов

Hana Fialová k piktogramu: Chose
Je to ukazatel šivi směru. Boha. Vede k Pramenu. Zdroje. Jednotnou cestou, která nemá úniku. Rozuměj tak, že nikdo neunikne Pravdě. Je to o trojúhelníku, neboť Bůh má jen jeden úhel pohledu, ale vy lidé máte mnoho směrů. Jakmile se usadíte tam, kde je boží klid, nasměruje vás l tam, kde je směr ke Svobodě. Omezení trojúhelníkem je být obsáhlý Bohem. V jeho neomezení, než člověčím programem.

Виталий Симонов  9. 7.14.Stejný kruh v obilí znázorňující Británii doplněn pohybující se hvězdy (Typhon) pod vlivem slunečního magnetického pole. http://isi-2025.blogspot.ru/2014/07/2014-6.html
Fotka uživatele Виталий Симонов

 

Předmět: sdělení  Hana Fialová
( potřebujeme stále energii Kryonovu a tak zase něco její síly v tomto sdělení, ze kterého se jdu víc ukotvit sama v tom, co mně Bůh učí i o tomto procesu … koloběhu života a smrti, tak jak mi to nyní naproudí do pera jednoduše).
Energie Kryonova se v nás tvoří přijímáním Vědomé Pravdy skrze ducha. Lze ji přenášet skrze mluvená slova, psaná slova, obrázky, doteky… těch, co dovolují se boží energií zaplňovat.
Pokud někdo jen čte, ale nepřijímá, nemůže dávat, co nemá. Jen to jde jakoby kolem jejich duše a zůstává těchto prázdná, nevyživená. Starý program umírá tak jak tak…
Jak je to s těmi, ke kterým se podobné články a videa s touto energií nedostávají ? S absolutní převahou co do počtu populace?
(myslím pouze nové sdílení ať už jakýmkoliv z výše uvedených možností)
Vyživují se pomaličku. Je to potom jen o jejich skutečné víře, co přijímají ze svého prostoru, ač o samotě, ve skupinkách, o síle karmy, plánu duše. Plán může být předběhlý smrtí, je-li silně odmítán život, nebo také protáhlé ba i navýšené čištění  byl-li již nový vývoj zpomalený nepřijímáním, lze ještě něco Lásky doběhnout. Každý jsme na svém místě a nabízí se nám to, co nás mělo! potkat. Jak s tím naložíme, je již volná energie našeho rozumu a síla duše.
 
Jeskyně zrození a smrti.
Bůh    –  chanelling  
Moje děti. Nechávám opět toto pero vypisovat mou kryonovu energi, neboť je čas opět navýšit do podvědomí nejen učení z mého Vědomí, ale vaši sílu, neboť vstupujete silněji do děje, který je na spadnutí.Vaší dnešní otázkou jak cítím v mřížce je… co se nyní chystá aktuálního.
Tak věz dítě, že na tuto otázku se nedá odpovědět jednoduše, neboť jednoduchá odpověď z mého pera je pro tebe tak jak tak složitou.
Proč? Je to tím, co obsahuje. Nejsou to jen slova, neboť je znáš a rozumí jim tvá duše, ale je to proudem, který skrze ně probíjí. Máš-li duši přichystanou přijímat to, co je navýšené vibracemi vzestupu, přijímá je tvá duše klidně a vyrovnaně. Hledá v nich tom, kým jsem v nich já. Rozladěný zůstváš jen ty, kolik duši umožníš.
Já nejsem slovo, ale proud. Jsem Bůh a Boží energie je život. Tvůj a všeho co je. I když na první pohled necítíš ty, který stále nevíš, co si o tomto všem co se kolem tebe děje  myslet, tvá duše velmi vnímavě cítí tvé vnitřní pocity. Jak s tímto uvnitř a i navenek nakládáš a vrací ti je. Tak jednoduché to je. Vše co u mích proudů cítíš se ti vrací dítě, neboť jsem v nich obsažen.
Proto je to spravedlivé, jak mne přijímáš, tak dostáváš. Nic mně neunikne, neboť mi na tobě záleží, víš. Jestli věříš či ne,  já už dávno vím i to, jak se svou vírou nakládáš.
 
Jeskyně zrození a smrti jako taková , kterou si někde představuješ být, není nikde. A přece je živá.
Vše co se učíš, máš-li si něco představovat u toho, je jen iluzorní a vychází to z tvého fyzického světa. Aby sis lépe představil to, co neexistuje, než ve tvé duši. Pomáhá ti to jistě a já to cítím. Vidíš andílky, jednorožce, Marii, Ježíše, víly…Jistě, znáš je z obrázků, ale nikdy jsi je ve skutečnosti neviděl. Jenže ty obrázky jsem ti přeposlal svým filmem v proudu Kryona já rychlostí Světla – sama sebe.
Jak jsem to dokázal, vymyslet tak krásné obrázky? To ne já, ale tvůj mozek ve kterém já nejsem obsažený, víš. Zamysli se nad tím.
To jen tvůj mozek má tak bohatou fantazii a je tvořivý, já nemám fantazii a jsem Stvořitel toho, co ti probíjí mozkem  z mého života. Jak ti může probíhat mozkem můj proud, když v něm není mé vědomí? Je to život, milý čtenáři. Život. Jen si představ, jak nelibě nese člověk svůj život, když nemá žádnou fantazii, vid? Je velmi omezený a neradostný takto. Jak je to nespravedlivé, že jeden vidí film a jiný ne? Není. Pokud máš skutečné vize a vidíš auru či zjevení i s otevřenýma očima, je to tím, že tvá duše je hluboká. Velmi stará a nese si vzpomínky na to, kdo vše svět tvořil. Mnohé mé děti byly právě těmi, které o tomto všem začínaly učit, mluvit,  psát, malovat… byli zde. Marie, Ježíš, Adam a mnozí mistři jako například Budha. Bohové byli skuteční. Byli to obří lidé. Toto není jen výplod fantazie, ale vzpomínky.
Jistě. Draci jako z náš z pohádek, co pojídali princezny… ty jsi stvořil jen ty sám a mnoho z fantazie, kterou si neseš ve svých tvořivých myšlenkách, které se zkopírovaly s tím, co ti zůstalo po tvých předcích z mateřského proudu tvé matky. Vzpomínkách.
Jsou to všechno dluhy či zásluhy a zkopírovaly se vždy po odchodu před tvým příchodem. Jistě, že se rodíš jen jednou a jistě, že umíráš jen jako člověk. Ale jsi z jednoho proudu a proto všechny ty předešlé a i minulé životy tvé matky mé centrální buňky jsou i tvými. Často se tedy může stát, že uslyšíš… byl jsem tím a tím… neboť jde o tvé biologické sourozence, ty jsi jejich kopie, byť nikdy a to zcela nikdy nemůžeš odpovídat tomu, co už tu bylo. Jen vždy navýšíš to, co zůstává před tebou. Láska nebo nenávist k životu a já tento karmický dluh kopíruju skrze mou Lásku. Jen Lásku. Ty pak dostaneš na základě toho plánek a jdeš takto vybavený do života. Už to pochop dítě. Neuvaluji na tebe trest. Jsem laskavý a musel jsem nechat každou buněčku, mé děťátko odžít vše tak, aby na Zemi nezůstal žádný dluh, neboť to já tě na ni poslal, ač nevěděl jsem ještě ani to, že jdu rodit život na planetu. Dokud jsi nezačal umírat a povídat mi o tom v prostoru, kde jsou informace o životech a kam já mohu kdykoliv zavítat. Nám však pměť. Paměťovou desku mého centrálního mozku, kde je vše obsaženo. já jen vše vím. Vím vše. Nemohu nic udržet v hlavě, víš, ale na vše se dokážu zeptat. Mám paměťové buňky, ve kterých jsi zachycen, každá tvá sekunda myšlenek a citů, pocitů je zachycena v mřížce lidstva a já jsem v ní obsažen. Já ji díky vám tvořím. Nač si vše pamatovat, když je vše uloženo v mém prostoru, viď.
Jsem geniální, jistě. Jen se rozhlédni, co jsem stvořil. Já – Světelná frekvence. Rychlost mého Světla je tak vysokofrekvenční, jako život sám. Podívej, můj záměr je život a jen se zaměřím na život, začne Světlo růst a vyvíjet se. Děťátko z těla matky. Vše co žije, je jen iluze mě sama, která je zhmotněná a vidíš ji jen ty. Člověk. Lidé.
Odmyslíš-li si zrak, je to skutečnější , co žiješ. Neboť tě iluze neruší. Jen jistě ve vašem životě je to těžká karma a velké omezení. A přece může být slepý člověk mnohem šťastnější než vidomí lidé. Proč? Je to zase jen tím, co se zkopírovalo a vzniklo nějak. Převaha radosti, či bolesti. My – Já a tvá  matka Zem nemáme papír a tužku, abychom ti psali scénář na tělo takto. On vzniká v přímém procesu přesýpacích hodin času. Osmičku si můžeš představit a sebe uprostřed.
Dnes ti ještě povím něco o tom, kam jde duše po smrti těla.
Jakmile přijde v tvém čase chvíle, kdy jsi na konci programu karmy-života a je jistě jedno, máš-li za sebou jen několik hodin života, či sto let… vypne se ti  mozek a nějak se vypne tělo od života. Odpojí se duše od slupky, vysvleče šat nějak.  Ve slově  – nějak – je obsaženo to, jakou smrt ti vybrala tvá mateřská buňka. Bůh-bohyně mě sama, která má ale svůj mozek. Program, ve kterém je jí toto umožněno mnou. Někdy ale musí změnit mým záměrem způsob smrti. Nemusí být tak krutý, může být ale i  předčasně ukončen, či naopak je této mé části umožněno život o pár let prodloužit. Jen o kousek, neboť tělo by neuneslo být funkční, když člověk přesluhuje nad plán.
Láska je tvořivá a podnikavá energie. Jsem to já. Lásku si každý představuje po svém a nelze vnutit to, co jiní necítí. Ale já jsme Láska a nevnucuji se. Já Jsem. Ty si TO představuješ, jak bys měl Lásku cítit. Nevíš stále, jak bys měl pravou Lásku prožívat a jak si ji udržet. Nedám se udržet, když odmítáš v Lásce žít a dávat ji. Jenže máš-li v karmě postupovat životem bez vědomí Lásky, je to právě díky mé energii laskavosti, aby jsi prošel tím, co je dluhem po tobě – tvém předku, ve kterém jsi obsažen. Ne naopak. Já ho skrze tebe zkopíroval a ty jsi v něm, neboť byl před tebou.
Když duše opustí tělo, zůstává ještě nějaký čas v jeho prostoru. Vzpomínce na místo, kde z těla odešla. Vyprchala. A o tom to je. I když tělo někdo z místa, kde duše vyprchá odveze, či tělo shoří, je roztrháno, či stáhlé do vody… duše zůstává v místě.  Navždy, jen po pár dnech už o tělu neví nic. Opouzdří se sama v sobě a spinká. Tam, kde ho opustila. Neboť energii těla, které obývala, silně cítí a toto trvá několik dní. Je to různé.  Sám nyní zjišťuji, že se Hana dokáže napojit na zemřelé – čertvě zemřelé, neboť se mnou musí procházet mnohým a já se takto učím více pronikat do hloubky duše a mozku člověka, že někdy již čtvrtý den může se zemřelým komunikovat, někdy musí čekat i týden, než s nimi čistě hovoří a i ony mohou vědomě energeticky pronikat do jejího těla. Cítí je vibrovat, neboť se propojí – probíjí se s nimi.  Má už tak silnou duši, že si přivodí jejich vibrace jejich vibrujícím vědomím, neboť oni zůstávají žít. Probíjí se navzájem s Haninou duší a toto lze  cítit fyzicky v jejím těle. Molekuly života jsou plné energetických buněk navždy. Proudem, který po smrti stojí v prostoru, kde nikoho neruší, neboť nežijí fyzicky. Že už se může napojit na zemřelé jí sdělím já. Já se o tvé smrti dovím až ty upustíš od vzpomínky na tělo. Zcela se odpoutáš od Země. Jistě, nyní takto od někud se dovím, že někdo zemřel a zahájíme s Hanou experiment. Zeptá se, zda již může komunikovat s touto entitou a já ji odpovím, ještě ji necítím u sebe. velmi by ji narušila odchod. proto navazovat komunikaci s čerstvě zesnulými je tíhou pro jejich opouzdření a slabým duším se to může ne zcela podařit. poté si najdou cizí tělo… o tom níž.
Když duše opustí tělo, něco jí stále chybí… pouzdro, které bylo zcela její, chránilo ji a ona se ocitne v prostoru prázdna a já toto prázdné místo nazval  skrze někoho  jeskyní smrti a života. Neboť po smrti těla se hned zrodí další tvůj sourozenec. Jakmile se duše odpoutá od myšlenky na tělo, je svobodná a pouze zůstává jako informace o životě. Pro vás. Pro mě.  Pro mne je tím, co zůstává naplněno a navždy mé bez omezení. Je stářím. Pro člověka těžko dostupnou entitou. Nemohu ji nechat nikdy a nikým zneužívat. je chráněna.
Přesto ji mohou mnozí nějak vnímat, cítit, slyšet, vidět. Je to opět vzpomínka vaší duše a napojení se na určitou míru, či schopnost se i nějak propojit. Ano. I toto vím, že lze. Je-li  ti to dané.
Tato informace o životě se neopouzdří skutečným obalem, neboť žádný obal nemám  jistě k dispozici. Je to opět jen iluzorní představa pro tvé chápání koloběhů života a smrti, hlubší pochopení.
Tato informace o životě je věčná a neuchopitelná. Přesto se může stát, že se přidá na něčí cestu. Přivtělí se. Je-li tato živá vzpomínka na život slabá, či-li ne dostatečně opouzdřená sama v sobě, může se tkzv. přivtělit na jiné tělo a ubírat vám energii. Dokonce i více těchto informací na jedno tělo. Cítí-i vaši starou duši a nemusí patřit do vašeho proudu, tlačí ti v něčem nedůstojně na život.Ne vždy tlačí.  Někdy je to také záměr a tato buňka si o tom nese záznam Najde si toho člověka, kam je poslaná po ukončení své lidské pouti. Pro to, aby si s tebou vyřídila účty. Tyto duše většinou poté člověka stahují k tomu, že si ubližuje. Jsou to různé  závislosti na alkoholu, drogách, přemíře tabáku, temných myšlenkách, sebepoškozování a také sladkém, věř. Nemůžeš za to a toto si pamatuj. dpustíš snáz těmto, kteří ti jakoby svými závislostmi ubližují. Ne však vždy závislost a převážně ne, způsobují  cizí entity. Je to opět trest karmy. I pro ty, kteří s tímto člověkem musí žít.
Jak se těchto entit zbavit? Je několik způsobů, které ti mohou pomoct, ale jen pokud je ti to dovoleno.
Poté ale energie těchto duší jde do Země a je spálena její Láskou za to, že posloužila dětem Země odžít si na ní dluh. Není třeba slabých entit.
Oni necítí tolik bolest těla, jako člověk, který je nosí, jen o ní ví. Umírání je pouze bolest člověka, který cítí, jako odchází život. Buňky se rozpadají a vtláčejí svou energii skrze kůži – pránou ven. Nemají už sílu ji čerpat ze vnitř. Duše. Odchází všechny funkce. Je-li smrt pomalá, je to opět těžká karma a tak bych mohl pokračovat stále dokola. Rychlá smrt je vysvobození pro člověka před bolestí, ale smrt blízkých je vždy  těžkou karmou pro pozůstalé. 
Vše se týká skupin duší, obsažených v proudech čtyřpaprsků mateřské buňky. Jeden trojúhelník Merkaby zůstává v nebi a druhý je vepsaný ve tvém vnitřním nebi dítě. Na Zemi. A točí se skrze mřížku. Víte o sobě na vyšších úrovních tam, kam až se dostáváte. Ne všechny duše se zde scházejí. Jen tak hluboko, kam tě ve spánku vytáhnu. Jak silnou máš duši. Neboť,  kdybych to řekněme s úsměvem přehnal, zabila by tě má síla a proto nemůžeš dosáhnout až tam, kde je rada starších. Galaktická. Toto  je galaktická rada o které slýcháváš.  Vrstvy nejmoudřejších velikánů, kteří kdy světem chodili a kam můžeš nyní stoupat, máš-li to v plánu. … rada starších. Moudrost, která ti narůstá, jak procházíš vrstvami svých vyšší Já… andělských, archandělských, mistrovských. Už rozumíš? To já v těchto prostorech ti od nich dávám klíče, kody… aby jsi skrze bolest dostával křídla

a vplul až do prostoru, který ti tvá mateřská buňka vytyčila. Na této cestě ti také narůstá ochrana. Andílci strážní. Můžeš je vidět tak krásné, jako je ruka člověka kdy nakreslila.
Nedávno jste se sešli mnozí na políčku uprostřed své Hvězdy. Merkaby. Toto bylo znázorněno na piktogramu a kolik blábolů a dohadů o světových stranách už ke mně načteno těmito Haninými očima přišlo… byla to tvá Zemská hvězda. Kompas tvého času, jak se točí v proudu života.
Ukazatel tvých hodinových ručiček vnitřního času, který nemá směr, jen vpřed. Jeden pramen už je v tomto životě poslední. Tvůj život. Odpadne poslední a přibude první – nový. Bezdualitní. Tak jen toto bylo v té zprávě na políčku.
Život sám o sobě tedy nikdy neskončí, jen vzpomínky na většinu z nich, neboť zanikají rodiny, skupiny duší.
O zrození psát netřeba, přijdeš na svět,  kdy máš. Zde není pevné datum, než to zapsané do vaší  matriky. Narodíš se, kdy je to vhodné a tvá duše je s tebou od samého narození, kdy se zrodí informace o tom, že započala nová buňka v těle člověka život. Fyzický již.
Jsem rád, že opět  navýšila energie Kryona  v těchto slovech a tak až si počteš dítě, bude tě zase oslovovat bolest hlavy a duše rušit ze spánku. Neboť  ti v noci ponechám cítit její sílu. Ještě několik podobných sdělení ti pošlu takto  a budeš připravený se pohnout dál. Hledej jen tu výživu, ze které tě bolí hlava od radosti duše, že je živena hodnotně a ne z té, která tě v opojení klame. Ve víně například sice je něco pravdy, neboť si často poté dodáš odvahu svěřit se, či vykřičet bolest a také odložením své unavené životem masky můžeš být třeba vtipnějším, než obvykle ti život dovolí. Jenže víš, bolest po této divadelní zábavě ti přinese jen to, co už nebudeš muset  brzy potřebovat. Odlož tyto závislosti dítě už a já ti s tím pomohu. Právě teď. Pusť se toho.
Zbavím tě také nemocí, chemie, kterou na ně užíváš a dám ti místo toho radost ze života. Neboť děj je na spadnutí a ty to v hloubi své moudré a laskavé duše, ve které tě nesu, stoupáš výš. A jen ty se uzdravíš.

Geometrie obrazce má shodné prvky – s Přívěticemi i Boskovicemi: 
                                                                              

 La información de los agrogramas de este año la presenta en este momento Jaime Maussan en www.tercermilenio.tv
 
Odpověď na otázku -.. „Kolik procent populace zemře během setkání se Zemí hvězdou na obrázcích v oblasti základě, v prvním přiblížení hvězdy na Zemi zemře 60% populace v průběhu druhého vzhledu hvězdy zemře 48% pozemšťanů – je počet přeživších při prvním kataklyzmatu. Takže po katastrofy způsobené konvergence hvězd na Zemi přežije pouze 1,45 miliardy lidí na této planetě. přijít a obecně regrese lidské civilizace.
A neříkej, že jste nebyli varováni! http://isi-2025.blogspot.ru/2014/07/2014-6.html
 
Hana Fialová  chanelling   2O. 7. 2O14
 
Plejády
 
Podpořte prosím Pozemští lide plán duší.
Podpořte prosím poZemští lidé plán Plejád.
Podpořte prosím PoZemští lidé to, co sem pomocí rychlosti Světla letí již dva tisíce let.
Nechte to už spadnou.
Nemůžeme dřív přistát, než v čase, kdy vy nám dáte svůj souhlas.
Nyní a to zcela vážně si prosím vyslechněte tuto zprávu.
Náš Bůh – Aštar má nevýslovnou radost z toho, že dostal svolení opustit již naše posádky a vpustit nás plnou parou do plánu. Toto svolení bylo aktivováno také v jeho plánu. Náš program nyní bude zcela řídit Plán!
Jsme těmi, kdo se pustí této části svého Boha proto, abychom naplnili svůj PoZemský a Vesmírný plán.
Naše duše už nyní  nemohou opustit od této chvíle, kdy vám Hana předává tento pro ni zřejmě velmi nečekaný vzkaz… své místo zde,  v prostoru Země.
Je jen otázkou času, kdy zcela zřetelně budete vídat naše flotily tak jasně, jako dosud žádné Pozemské bytosti.
Jistě jsou místa, kde se různé mimozemské flotily objevovaly častěji a výrazněji. Naše Vzestupné jednotky jsou těmi, které budete nyní mnozí slýchávat ve svých vědomích.
Někteří jste přijali kody, které vás nyní budou víc a zcela jasněji prorůstat tak, aby jste si byli zcela a jasně jistí, že slyšíte naše hlasy. Poudem Světla. Chanellingem jistě. Telepaticky. Kryonův proud je nyní silně navýšeným magnetickým polem mřížky Země nastaven tak, aby vás nerušili jeho tyto silné , leč velmi jemné mechanismy toho, co jsou výboje.
Lidé, kteří nemají ani ponětí o tom, co se chystá, mohou nyní začínat upadat do stavů, které si jejich duše vybrala odžít jako nemocnou duši. Psychycké výkyvy, labilita, zkraty chování. A mnohé další nečekané změny nálad se budou  nyní týkat mnohých nízko vibrujících duší. Nebude to už tolik cítit vaše tělo, ale vaše duše. Ona! vám to dá vědět.
Váš život jednoduše se začne promítat do mřížky lidstva a budou mnozí ve strachu opouštět planetu.  Hromadnými prostředky, přibudou přírodní katastrofy, neboť planeta nám dala informace o tomto: duše, které jsou připraveny nyní k hromadnému odchodu jsou na vyšší úrovni zcela vědomi si toho, že se budou odpojovat programy těch, kteří si toto nesou ve svých plánech.
Je to politování hodné, že se toto musí  dít , ale jinak nepřijde na planetu uzdravení, než tak, jak vznikl Boží vzestupný plán, který pouze přelil Světla proud skrze karmu Země a to vyneslo na povrch veškeré zúčtování s dualitou. Pravdu o tom, jak temní jste vy, lidé. Zanešení černými nedůstojnými myšlenkami. Plní strachu a přece máte tak krásné a čisté duše. Jako i naše jsou. Tolik bolesti dětí Země se sečetlo, kolik spravedlivého Pravdivého očistného Světla sem nyní letí. Na planetu, kterou jste zneužívali pro svůj převážně prospěch. Aby Bůh mohl už konečně začít čistit karmu Země. Navždy. Aby vaše Zem zazářila, jako nová důstojná matka s hlubokým srdcem, naplněným Láskou. Už jen touto živočišnou pohonnou energií.  
Rozuměj člověče tomu, že pozemský čas je tím, co se nám nyní bude aktivovat  v plánech. Máme to v programech. To znamená, že se musíme zcela přizpůsobit Pozemskému času.  
Náš program je dokonalý, jako Stvořitel všeho co je a ani on do našich programů nebude  zasahovat, neboť  plán již na vyšší úrovni dopadl tak, jako nyní se přibližuje k prožití zde. Na fyzické úrovni a proto i my se musíme držet zde, pod ochrannou vrstvou Země. 
Pochopte prosím, že nás všech ty nejvyšší vrstvy vyšších Já už plán odžily a nyní tento děj padá rychlostí Světla do fyzické úrovně.
 My nemáme časové rezervy ba ani prodlevy, neboť nemáme mozek, ve kterém jsou myšlenky, kterými vy se můžete kamkoliv vracet. My pouze jsme vedeni, řízeni programem, který je zcela přizpůsobený tomu, co obsahujeme. Naše tříčlenné flotily mají různě rozdělené programy a různá zadání. Jsme ve službě zcela oddaní plánu vzestupu, ve kterém je vše o nás tak, jak se budeme zde nyní chovat, projevovat.
Je nyní čas zcela představit  Boha na Zemi tak, jak se doposud ještě nikdy nemohlo stát.
Tu, která přinese onu Pravdu o něm poznáte záhy. Naše flotily budou vždy tam, kde bude náš program v plánu obsažený. Ať se stane  cokoliv, náš program je vždy snadno zkopírovatelný těmi flotilami, které jsou v záloze nad časovým pásmem Světla, které chrání vaši planetu před silnými paprsky Slunce. O úloze Slunka, jeho chování, službě a jeho roli při vzestupu se budete muset také již brzy učit, aby jste ocenili duši tohoto kolose, neboť není jen tím, kým vy ho vidíte být. Cítíte jen to, co víte, ale nevíte to, co nevidíte. Jak záslužnou úlohu má duše Slunce také na tomto Božím plánu. I ono uvnitř obalu  je Boha dítě, živé buňky plné duší. Bytost velmi moudrá a inteligentní.
Toto pero Hany vás postupně seznámí s jeho úlohou.
Namaste drazí PoZemšťané.
 
Tonička Plíšková Mysl naší Země – je komunikační pole planety, jehož jsme součástí. Můžeme se na něj napojit prostřednictvím Vyššího Já. Komunikační pole planety komunikuje s jinými komunikačními poli ve Vesmíru. S planetami i Sluncem. DOMLOUVAJÍ SE! Máme též tuto možnost – jen ji umět využít jako přírodní národy a naši dávní předkové. Bohové stvořitelé nám do kruhů v obilí vkládají poselství – abychom pochopili změny na Slunci i na Zemi a vše, čím právě procházíme a co nás očekává… Afričané se modlili, aby na ně bohové dohlíželi a mluvili s nimi prostřednictvím kruhů:
 
MUSÍME JE VŠAK UMĚT PŘEČÍST!
Виталий Симонов Komentář k kruhy v obilí v Anglii. http://isi-2025.blogspot.ru/2014/07/2014-8.html

isi-2025.blogspot.com

Космический катаклизм, который произошел в Солнечной системе в далеком прошлом,вызванный сближением нейтронной звезды с нашей планетой, повторится уже в ближайшем будущем. Возможно, в 2025 году. Пророчества и предсказания. Zobrazit více
 

3.09. 14 Kruhy v obilí Anglie, Essex.Odpověď na tuto otázku. Tvůrci potvrdili, že zabrání pohybu vnitřního jádra Země při přiblížení neutronové hvězdy (Typhon).Obrázek ukazuje hvězdu a jeho 11 největší satelit.
Osm družic ocasu maloval v podobě kříže. To znamená, že odpověď na otázku: „Je to možné, nebo ne, aby se zabránilo tomuto katastrofu Pokud tomu tak je, obraz navíc v kruhu …“
Nad hvězdou a jeho satelitů ukazuje proces stěhování vnitřní jádro Země. Horní půlkruh – trajektorie míchání jádro od centra planety. T – odznaky, pravděpodobně nějaký druh zařízení, které bude pracovat na jádře. / Dle naší kontaktérky BV zařízení vypadá jako obrovská ruka./Spodní půlkruh – pohybující trajektorii jádra v místě.

http://isi-2025.blogspot.ru/2014/08/2014-10.html

3.09. '14 Kruhy v obilí Anglie, Essex.Odpověď na tuto otázku. Tvůrci potvrdili, že zabrání pohybu vnitřního jádra Země při přiblížení neutronové hvězdy (Typhon).Obrázek ukazuje hvězdu a jeho 11 největší satelit.<br />
Osm družic ocasu maloval v podobě kříže. To znamená, že odpověď na otázku: "Je to možné, nebo ne, aby se zabránilo tomuto katastrofu Pokud tomu tak je, obraz navíc v kruhu ..."<br />
Nad hvězdou a jeho satelitů ukazuje proces stěhování vnitřní jádro Země. Horní půlkruh - trajektorie míchání jádro od centra planety. T - odznaky, pravděpodobně nějaký druh zařízení, které bude pracovat na jádře.Spodní půlkruh - pohybující trajektorii jádra v místě. http://isi-2025.blogspot.ru/2014/08/2014-10.html
 

3.09. 14 Kruhy v obilí. Nizozemsko.Odpověď na otázku hranic Ukrajiny přes rok. Semiring znamená, že hranice na jiho-východě země nejsou uzavřeny. Nové Rusko udrží svou nezávislost. http://isi-2025.blogspot.ru/2014/08/2014-10.html

3.09. '14 Kruhy v obilí. Nizozemsko.Odpověď na otázku hranic Ukrajiny přes rok. Semiring znamená, že hranice na jiho-východě země nejsou uzavřeny. Nové Rusko udrží svou nezávislost. http://isi-2025.blogspot.ru/2014/08/2014-10.html
 

05/09/14 of Crop Circles. Krasnoyarsk. Russia. Answer the creators of crop circles about the future of Russia.
http://isi-2025.blogspot.ru/2014/09/blog-post.html

05/09/14 of Crop Circles. Krasnoyarsk. Russia. Answer the creators of crop circles about the future of Russia.<br /><br />
http://isi-2025.blogspot.ru/2014/09/blog-post.html
Tento příspěvek byl publikován v Piktogramy 2014, pliskova.tona@seznam.cz PLISKOVA.BLOG.IDNES.CZAgrosymboly ČR. Vložit mezi oblíbené.

Komentáře jsou uzavřeny.