Učitelé z hvězd nás kontaktují

21/10 cestou z Golčova Jeníkova mě kolega Jarda sdělil zajímavé informace o bytostech u nás se objevujících a zavezl mě na klidné nádraží:

„Nic není náhoda a co se má stát se stane, jen se tomu nesmíme bránit v naplňování osudu, ve kterém jsme v pozitivním rozvoji posílání po daných stopách …víte, když jsem Vás vezl na to vlakové nádraží, věřím, že se to mělo tak také stát. Když jsem pak od nádraží odjížděl, bylo mi velmi povzneseně, jako bych něco naplnil..teď vím proč – napsal J.K. po přečtení článku na blogu.“

Vaši chlapci se nechovají dobře…

Mi řekla útlá paní plejádského typu – přicházela po peronu od 4 hochů, kteří právě udiveně mizeli v podchodu.Vyskytla jsem se asi ve správném čase a na správném místě. Viděla jsem tu hovořící skupinku 4 hochů a dívenky, či paní…Zdroj: http://pliskova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=576389

Režisér Viliam Poltikovič zdokumentoval výskyt neznámých objektů a bytostí v Peru:

Překvapivá svědectví podávají nejen vesničané, ale i vojenští piloti, starostové měst a vládní expert na jev UFO:
15152447_915090411925366_98110094_o
 20/11 2016 zářící světelný objekt u větrné elektrárny – na Vysočině u obce Kámen nafotila R. Králová

neidentifikovany-objekt

Na Slivestra  jsem z balkónu vyfotil neznámý letící objekt . Byla už skoro tma takže jsem rád , že jsem vůbec něco vyfotil . Podle mne se jedná o mimozemský létající stroj . Zaujaly mne dvě světla . Byla už téměř tma a tento létající objekt letěl nad Studénkou . Podle charakteru letu byly snímány podrobně objekty pod tímto létajícím objektem . Asi za minutu se mi létající objekt začal ztrácet před očima . Vzal jsem si na pomoc dalekohled a opět se mi jej podařilo létající objekt najít . Letěl směrem na Ostravu . Viděl jsem v dalekohledu jak přistává u lesa . Po přistání jsem pozoroval už jen dvě světla .

Místo přistání zajdu brzy prozkoumat . Pokud bych se setkal z mimozemskou inteligencí nevím – jestli bych uměl s těmito bytostmi komunikovat.
                Jakmile se rozední zajdu místo prozkoumat  a dám vědět jak to dopadlo

                                                                                                                                                                                        Zdraví P. B. Studénka

    K místu jsem se vypravil další den .
Našel jsem jen téměř neznatelný kruh o průměru asi 4 m . Místo je zapadané sněhem a už není nic vidět . Nešlo to ani vyfotit , na fotce nebylo nic zajímavého vidět . 
Příště už se nenechám nikým odradit a pokusím se zjistit více informací .  Pelc B. Studénka
Tento příspěvek byl publikován v Mimozemské civilizace. Vložit mezi oblíbené.

Komentáře jsou uzavřeny.