Obrovské obrazce v polích…

Planetu od pradávna zdobí různé kruhy, linie a obrazce v polích, písku i na skalách.Obrazce v plodinách vždy lidé obdivovali, první snímky však byly zaznamenány až s rozvojem letectví. Jen záběry z nadhledu odhalí dokonalost útvaru skrytého lidskému zraku v plodině. Obrázky a značky – čili piktogramy – jsou snadno pochopitelné pro každého člověka. 
Mimozemšťané však změnili taktiku, člověk se vyvíjí a zprávy v polích též. Tvůrci kruhů sledují rozvoj lidské populace a zadávají obtížnější úkoly. V polích se objevily fraktály, později binární kódy, jež v Anglii vyluštili, čárové kódy pokrývají celé lány a bytosti odjinud jim dobře rozumí.
 Netradiční a kódové obrazce se vyskytují již více než 10 let a stále jich přibývá. Minulý rok jimi byla ozdobena celá česká kotlina. Nejvíce jsem jich spatřila na jihu Čech mezi Sušicí a Klatovy, nádherné útvary v polích všem výletníkům vyrážely dech. Letos  objevili kolegové z Podorlicka zvláštní útvar v lánu ječmene u Opočna. Nahlášen byl i kruh u Jablonného nad Orlicí. Jaroměř je známa výskytem mnoha záhadných jevů, agrosymbolů, neznámých objektů i mimozemských bytostí. Přelet mnoha svítících objektů sledovali sledovali v létě překvapení občané nad podvečerním městečkem Telč. A jistě nejen tam!
K setkávání s vesmírnými bytostmi dochází u nás nejvíce v Praze. Na klidném nádraží blízko Prahy mě oslovila drobná útlá paní Plejádského typu, než odjela mezinárodním rychlíkem směr Praha a řekla: „Jsme všude“.

Nejsme osamělá civilizace ve vesmíru – jsme součást vesmírného společenství – ovšem na nižším stupni vývoje. 

Jadernými zbraněmi ohrožuje  agresivní pozemská civilizace nejen sama sebe a život na naší planetě, ale i ostatní planety sluneční soustavy.

Máme však možnost stát se vyššími bytostmi a spolupracovat s našimi ochránci a stvořiteli – kteří na Zemi pobývají odedávna, pošetilé mimozemské entity Greys  podporovaly rozbroje a války – aby mohly planetu a pozemšťany ovládat.

Ovladačským pozemským i mimozemským entitám vyhovuje neklid a strach v lidských duších, klid a radost ze života nám pomáhá nastolit mír a zařadit se mezi vyspělé vesmírné společenství – které ví – jak ochrání sebe i planetu před nebezpečím.

 

 

Tento příspěvek byl publikován v Agrosymboly ČR. Vložit mezi oblíbené.

Komentáře jsou uzavřeny.