Obrovský obrazec na přehradě u Jablonce 2018 a kruhy na ledu u Brna

 

Zdravím ze severu Moravy na sever Čech!Pokud šikovný grafik v neozdobil snímek, tak tam máte ufony i v zimě. Je to nádhera!

Moc se jim u Vás líbí – je to Český ráj – i já k Vám ráda jezdím do kruhů!

jablonecky.denik.cz/zpravy_region/ufo-nenaslo-obili-ale-led-jabloneckou-prehradu-ozdobil-novy-obrazec-20180215.html

Nevěřila jsem svým očím, když jsem spatřila zprávu v deníku. Veliké kruhy na ledu se objevují  na severu Evropy i na Bajkalu a jsou vidět i z vesmíru! Ale  naše rarita – obrazec na ledu – je světová novinka!

Zimní olympijské hry vrcholí – naši sportovci sklízí úspěchy a vesmířané nám obrovským obrazcem 50×50 metrů ozdobili 15/2 led jablonecké přehrady – krásné souznění!

Děkujeme…

Kruh je symbol jednoty a harmonie, též symbol komunikační. Symbolizuje i Vesmír a jeho dokonalost.Kruhy představují jednotu všeho ve Vesmíru – Božskou jednotu!

Na Zemi přichází množství vznešených Kristovských energií umožňujících duchovní vzestup člověka a ochranu Země. Z Vesmíru přinášejí zakódované informace ukryté v geometrických tvarech – symbolech, jimiž se dorozumívaly všechny předchozí civilizace nejen na Zemi:„To, čemu říká housenka konec světa – je pro motýla SVOBODA.“ čínské přísloví

ZDÁ SE, ŽE MOTÝLů-vylétlých z kukly- ZDE PŘIBÝVÁ…

Obrazec Dobrovice  u MB11.7.2011 tatáž vesmírná geometrie, housenka měla však méně kruhů: 7 až 11 ???

Dobrý den,
nevím jestli vám již někdo dal zprávu, že ve čtvrtek ráno se na jablonecké přehradě objevily kruhy.
 
Já jsem se do nich dostala v sobotu ráno, byly již zasněžené, ale celkem snadno šel sníh koštětem zamést.
Posílám pár fotek. Celý útvar je dobře viditelný z hráze jablonecké přehrady.
Přeji krásný den
                                            Krista Halamova
 Kruhy byly dneska z hráze nádherně vidět.Rozměry přibližně 50 m krát 50 m .
 Děkuji za snímky z Jablonce  Kristě Halamové.
Úžasné výsledky sportovců na ZOH v Pchjongčchangu, úžasný obrazec na ledu jablonecké přehrady v době olympiády, návštěva olympioniků v Praze i Jablonci a postupné doplňování atrakce na ledu: malý kroužek, srdíčkový kód a hesla…

Obrazec 50 x 50 m viditelný z přehradní hráze zveřejnil jablonecký deník ve čtvrtek 15.2., týden od zahájení olympiády a úspěchů našich sportovců:

Další snímky zasílá od soboty 17.2. paní Kristla Halamová:

Obrazec housenky ve stylu vesmírného tvoření dle Fibonacciho spirály byl následně doplněn

malým kroužkem, tepelný efekt obrazce umožňoval jeho viditelnost z hráze přehrady, neboť na jeho liniích tál. Při mírném oteplení sněhový poprašek v místě obrazce roztál a vznikl srdíčkový kód, ačkoli celý okolní  prostor zůstal zasněžený.

Posléze se začaly objevovat nápisy na ledu a výskyt pokračoval i v době, kdy již doba tání pokročila a bylo nebezpečné se brouzdat po ledu.

Nápisy v obrazcích na planetě nejsou novinkou – znaky, písmena, slova anglická i česká se vyskytla i na severu Čech, kde se v posledních desetiletích vesmírným strážcům moc líbí.

18.3.18 kruhy na přehradě záhadně zmizely, byly zřetelné ještě 16.3.18 a objevilo se něco podobného jako čárový kód v obilí. Může to být vyfoukané od větru, ale proč je to pouze v oblasti hráze a ne po celé přehradě:

 TO JE MŮJ SPOT – VIZITA či KÓD???

Táním sněhu na obrazci se vytvořil srdíčkový kód???

Jablonecká přehrada každý den jiná. Dnes se objevil i nápis se srdíčkem, kterým nám někdo moudrý říká, tak už se mějte rádi:

 
 

V pátek 23.3 se objevily další dva nápisy na přehradě, jeden menší, druhý jako kdyby byl v určitém poměru zvětšený mají divně napsané Z . Vypadají jako kdyby je psal někdo z lidí, nebo že by mimozemšťané fandili panu presidentovi ZEMANOVI. ????????????

Obrazec 28/3 :

 Kruhy na ledu v Líšni u Brna:

Kruhy na ledu na vodních plochách v okolí BRNA a OLOMOUCE zkoumal mnoho let RNDr.Vaňura a Ing. Žert.
V únoru se je  podařilo nafotit badatelce Aleně Horké na rybníku v Líšni u Brna:
    Publicistka, badatelka a spisovatelka paní Alena Horká je známá i šířením léčivé Diamantové vody: 
              www.diamantovavoda.cz   
                                                                                                                                            
Tento příspěvek byl publikován v Agrosymboly ČR, Rozhovory - na"Cesty k sobě"-klikni na název videa. Vložit mezi oblíbené.

Komentáře jsou uzavřeny.