Obrazec v obilí 4.7.2018 Mackovice na jihu Moravy a 7.7. 1918 Hodkovice n/Mohelkou

Milým lidičkám v naší zemi, za lásku k vlasti v roce svátku republiky.Obrazec na ledu jablonecké přehrady byl odměnou sportovcům za úspěchy na zimních OH. Kříž v obilí na jižní Moravě před svátky Cyrila,Metoděje a J.Husa=svornost!


Úžasný obrazec – přijedu se podívat – a zamlouvám si vyhlídkový let!!!
Fotka uživatele Aeroklub Hodkovice.
Aeroklub Hodkovice: (– cítí se překvapeně)Dát stránce To se mi líbí
7. červenec v 12:15 ·
Už jste někdy viděli kruhy v obilí? 🙂
Nám se jedny objevily kousek od letiště… A ať už jsou výtvorem vesmírných civilizací nebo ne, podívaná je to slušná. 🙂

Nádherou obrazce je okouzlen český lid a celý svět – jemuž čeští tvořiví občané okamžitě rozeslali zprávu, jak úžasnou zprávu našemu národu v poli u Bohdánku na Liberecku Bůh daroval.

Hodkovický aeroklub zveřejnil ihned nádherný snímek obrazce na svých stránkách – ač byla ta zpráva neuvěřitelná, milovníci záhad z Mladé Boleslavi si ráno přivstali, aby zdokumentovali tu nádheru a zveřejnili snímky a video z obrazce na svých stránkách i ve světové databázi:

www.cropcircleconnector.com/2018/Bohdankov/Bohdankov2018a.html
Dne 8.7.2018 zveřejnila Renatka Králová

17. ČERVENEC 19:31

Pozastavit
-2:20
Zrušit ztišení
UFO Kruhy v obilí – Bohdánkov (Liberecký kraj) autor: © MDM DronePilot Video banka – www.mdmdrone.cz Staňte se fanoušky naší stránky a sledujte naše fascinujíci záběry a fotografie ze světa dronů. Pro více fotografií mě SLEDUJTE na Instagramu a Twittru. Děkuji za sdílení, zhlédnutí a komentáře. Přeji všem krásný den. MDM😎😉 !! VAROVÁNÍ PRO LIDI !! Zde máte záběry této záhady a není potřeba ničit zemědělcům další úrodu. Pokud se tam přesto vydáte, tak pochodujte alespoň v brázdách od traktoru!!! #my #work #leteckeprace #CR #EU #profesionalni #dronPilot #sLicenci #s #pojistenim #Dji #inspire2 #matrice600pro #DjiPhantom4 #canon #liberec #chciDronFoto #liberec #ufo #bohdankov #chciDronVideo #ceskyraj #libereckykraj #liberecky_kraj #koupitfoto #vyhled #krasyČeska #fajnkraj #relax #czech #MDMdronFoto #MDMdronVideo #MDMdronestudio
MDM DroneStudio

Národ český má bohatou historii, proslul vzdělaností, pracovitostí i odvahou a láskou k vlasti, rodině a dětem.
Existují však entity, jimž národ, jeho tradice a budoucnost k srdci nepřirostly – neoplývají láskou ani citem, jen žvaněním a hrabivostí, nedodržují pravidla a zákon.

Lid je záměrně udržován v temnotě a nevědomosti – je nám utajována dávná historie lidstva i planety Země, vývoj vesmíru i nových technologií. Lidstvo ke svému vývoji potřebuje nejnovější informace.

Sdělovací prostředky, věda i politici však mlží a závažné skutečností o člověku i Zemi a vesmíru tají -proč musí lidstvo být uvězněno v neskutečném – iluzorním světě???

https://www.ahaonline.cz/galerie/musite-vedet/230649/tajemne-kruhy-v-obili-u-bohdankova-na-liberecku-nyni-zvedavce-odhani

‎Ilona Podhrázská‎ pro Tonička Plíšková
10 hod ·
E B E OLIE HAVE TRUTH !!!!!! EBE OLie má pravdu Děkuji Oliemu! Zpráva od Olie:(Toní ,toto jsem Ti poslala již v druhé polovině června ve zprávě) 9. June 2018: Od EBE OLie: ET EBE – OLIe: contact Ivana Podhrázská a ILona : – Aleluja OO ! Jsme v blízkosti Jupiter. Naše vakuo- systémové zařízení kolem naší Lodě nás zavádí v okolí Jupiter. Signál nám ukazuje trasu. Budeme zkoumat okolní sféru kolem Jupiter. Jsme zaujatý z jeho změny. Změny v pásmu gravitační vlny. Jupiter bude na vaši Zemi působit zvětšením. Prochází změnou. Z naší galaxie Jupiter nevidíme. My jsme jinde v pásmu Vesmíru. . Slunce sílí nezvyklým dojmem. Měřili jsme sluneční zonu . V jiném rozměru sílí. Je moc hustá koronární MAFTALA. Koronární epicentrum Maftala. Země je vychýlená. Budete pocitovat velké změny v podnebí. Chaos pro lidi. To je z 80 % ovlivněno umělým procesem zbytek procent 20 je to dáno kosmicky. To se opakuje po tisíciletí, změny. Změny jsou urychleny a manipulovány reptiliány.Pomocí vibrace lidských vědomí se může podnebí na Zemi deaktivovat na rovinu o pár procent. . To bude zaznamenáno v červenci v polích, lánech v oblasti Česká republika. V Česku , tam bude lepší proces vzniku záření z Lodě do vtisknutí kodovaných vzorců, protože vláha v obilí rychle neseschne. Okolí musí být vlahé pro vtisknutí obrazu. Naše Lod vysušuje půdu v daném bodě. Ano, víme v Česko . http://www.cropcircleconnector.com/…/Bo…/Bohdankov2018a.html

[jwplayer mediaid=“2917″]
[jwplayer mediaid=“2916″]

Krista

děkuji moc za informaci o kruzích v obilí. Setkala jsem se zde s Vlaďkou a jejím přítelem která bydlí v Bohdánkově a ezoterice se věnuje již přes 30 let. Napadlo mě posvátné spojení muže a ženy. V kruzích jsem vnímala vzájemné propojení, sjednocení, jednotu. Do kruhů jsem vstoupila se svou známou, které se tam zamotala hlava a vnímala hodně silnou energii. Indicie, že je potřeba být v rovnováze, aby nás silná energie posílila, ale nerozhodila.Když jsem procházela obrazcem, napadla mě květina, vidím v tom růži, symbol LÁSKY.
obrázky- s Vlaďkou v hlavním kruhu, na dalších dvou jsou zřetelná světélka, pokaždé na jiném místě.

S láskou Krista

http://tn.nova.cz/clanek/lovci-ufo-biji-na-poplach-na-liberecku-se-objevily-kruhy-v-obili.html

Zajimavé, co mi odepsal na to muj kamarád:

Předmět: Re: Fwd: kruhy u Bohdánkova

Kamile, Bombaaa…… kamaraad mi poviidal, jak jedny velkyy kruhy v obilii vznikly..
je motorkaar, materialista a vewri jen tomu co vidi..
jel nekdy v nedeli navecii na masine do sousedni vesnice koupit neco do vecerky
videl jak se vytvaarely kruhy v obilii + maa na to svedka kamaraada, ktery je verici a baal se a ujel pryc.. 🙂
bylo to uudajne celyy hotovyy max do 10min !!!!!!!
videl v tom poli „deti“.. on riikal, ze to byly deti, nebo malee postavicky vysokee 80-120cm
co bylo zvlaastnii, ze to pole v tyy caasti jak byly kruhy v obilii sveteelkovalo..
proste sviitilo zespoda od zeme modrobiilyym svetlem.. modrobiilou zaarii..
baali se.. nesli do toho.. pozorovali jej z daalky nekolik aset metruu od silnice (stmiivalo se..)
byl si jisty, ze se to udelalo za chviili a pak ty svetla a vsechno zmizlo…!!!!!!!!!
raano pak objevil kruhy majitel pole, nebo naaky letectvo..
oficiaalny vyjaadreni bylo, ze nejaka skupin alidi tohle delala celou noc
kolega do toho samozrejme nezasahoval, pac se baal, ale videl i s kaamosem jak to vzniklo
(coz je mysliim unikum.. motorkaari jsou rychlii jako viitr………)
tvrdil, ze malii stiihlyy deti.. neslo je rozpoznat pac bylo uz sero.. ztmiivalo se viic a viic..
trvaa na tom, ze to netrvalo deela jak 10min
popis na ty „deti“ sedii napr. na Arkturiany

zaadnej clovek, ani skupina tohle nevytvorii za 10min ani za celou noc !!!!!!
by to pole ponicili.. poslapali..

na tohle maam jiz daavno svuuj vyhranenej naazor

NAAADHERA… PARAAAAADA… DEKUJUUUUUUU

www.cropcircleconnector.com/2018/Bohdankov/Bohdankov2018a.html
Dne 8.7.2018 zveřejnila Renatka Králová

první výtisky zůstaly v Českém ráji
první výtisky zůstaly v Českém ráji9/7

Obrazec vznikl prý v sobotu 7.7. Byli jsme tam v neděli 8.7. Ještě to tam nebylo tak obležené a pošlapané. Obilí bylo opravdu precizně stočené ve směru hodinových ručiček. Stébla ohnutá až k zemi a nepolámaná. Tohle fakt nemohli udělat lidi s primitivními nástroji. Obrazec je při správném pohledu trojrozměrný – viz letecké foto. V této poloze jej vysvětluje Honza Koňas – viz výklad níže. Jiný výklad odkazuje na vývoj žlázy šišinky v mozku (pineal gland), čili epifýzy neboli „třetího oka“ a porovnává obrazec z Bohdánkova s jinými podobnými obrazci z dřívějších let.

Zde jsou výklady, které se objevily na Facebooku:

Jan Koňas
…Velký třesk „po česku“:
…tenhle obrázek zřejmě mění rovnováhu dějin v období od „potopy světa“ k datu 7.7. 2018, kdy uplynulo 573 let od vstupu Jana Husa do informačních polí, do egregoru českého národa, který je součástí egregoru všech SlovaNŮ, sídlících na území Asie a Evropy od doby, pro kterou nemáme věrohodné (=psané?) informace. Z naučených se traduje vědomost o „Indoevropské civilizaci“, budiž.
Nové dějiny ale vždy začínají tam, kam v „dějinách galaxie“ dosáhne lidské vědomí – někdy i ve stavech, které naše medicína označuje „psychickou poruchou“. Tak postupoval Kopernik, Newton, Darwin, ale i já, nýmand z Vlašimi.

Obrazec 0002233 navazuje na dynamiku v „symetrii dějin“ opět v „nahodilosti“ – zde v pořadovém čísle, kdy se obrázek zařadil do serveru, který je „sčítá“. (http://www.cropcircleconnector.com/2018/Bohdankov/Bohdankov2018a.html
Nebudu číslo (0002233) rozebírat „lidštinou“, snad jen „součet dvou pětek“ (2+3 + 2+3) do celku „1“ by ve vztahu ke třem nulám (rozměrům prostoru) mohl někomu nabídnout asociaci prostoročasu 3:1.
..ať koukám jako koukám, tak obrazec musím nazvat „Velký třesk“, pro který je základnou předivo informací, uložených v galaxii v podobě univerzálního vývojového vztahu – kdy „se“ spojí energie dvou prvků do dvojice, která se tak stává DVOJPRVKEM (u lidí je dvojicí Vědomí + tělo, a pokračování ve spojení – žena+muž generují novou energii, obvykle lásku, někdy ale jen její složky (nenávist či strach – dvě protisměrné energie, láskou překonatelné=spojené do NOVÉHO PRVKU.
Tento proces vznikání známe v pojmu „archetyp trojice“, byť církví a jejím slovníkem je poněkud nepřesně definovaný.

Na obrázku z této základny stoupají dva menší kroužky, které nesou „horní“ obrazec rotujících trojic, které jsou „vespod“ propojené „linkou protisměru“. Spodní kroužek má dírku, tenhle kroužek představuje končící etapu „biblického příběhu“, kde tehdejší mocní do Evropy vypustili dvojici zdrojových nástrojů = jazyků této etapy – latinu a matematiku + nástroje pro vývoj a kontrolu (=hudební stupnice + „sedmiprvkový“ kalendář).
Projekt řízení populace byl nastavený pro období cca 2000 let, které bylo určené jako dostačující, ale pro co?
….pro vývoj technologií, umožnujících nahradit telepatii „vypínacím tlačítkem mobilu“. Proto byla celá etapa „prvotnosti hmoty“ postavená na zkoumání hmotného prostředí, to nehmotné tvůrci projektu (Imhotep a spol) znali. Ti vytvořili v podzemí chrámů PRAVIDLA latiny a matematiky pomocí REZONANCÍ zvuků tehdejšího jazyka – hebrejštiny, která sama je jen jednou mutací před atlantských jazyků. Lidé přeci spolu mluvili – a pamatovali si události přesně od období, které definuje vznik řeči=komunikace zvukem. Se vznikem řeči souvisí i termím „polidštění opice“ ale nepatří do tématu, takže jen zmíním význam té „dírky“ ve spodním kroužku.
Souvisí s vývojem nových jazyků, podmíněných vstupem latiny do Evropy a světa. To popisuji v jiných textech, jak se angličtina stala nejlepším „jazykem obchodu“, takže měla dobrý start pro vstup matematiky pro společného „jazyka počítačů“.
Jejich základ je sestavený z pravidel hudební stupnice i z kalendáře, sedm prvků „bitu“ vytváří „oktávu“ – osmičkový stavební prvek počítačových technologií. Původní biblické „ano ano ne ne“ je převedené do stojící nebo běžící elektřiny v cestičkách křemíkových destiček, ktteré nahradily dřívější podobnou úlohu jinak opracovaného krystalu křemíku – doržetu. A ti, kdo vědomě či pomocí svého podvědomí zpracovávali tabulku symbolů ASCII – ti neměli dějinné zázemí národa, který vymyslel „nabodenička“ – interpunkci písmen latinky. Tuto „chybu“, za kterou nikdo z lidí téhle planetární soustavy nemůže – tu zobrazuje ona „dírka“ ve spodním kroužku. Možná si někdo vzpomenete, že „kroužek nad „Ů“ je dílem J. A. Komenského, on je dalším nosičem „informačního balíčku“, který jemu i mně příroda nabídla z pozůstalosti IMHOtepa a Husa,…..J.A.K. to všechno propojit a rozběhat…..
A můžeme přejít k tomu, co nese pro/střední a horní „kruh“ obrazce.
….co asi tak může nést kruh, „pro/střed/ní“ v této době ekonomického, věcného i emočního chaosu? Samozřejmě že nese nové paradigma, jen to z něj tak nečouhá.
Jiný výklad dějin nabízím já prostřednictvím návaznosti kalendářů (až to dokončím, protože vše se děje v přítomném čase, a musím se taky starat o rodinu a firmičku KARAO). Druhou částí paradigmatu je jiný přístup k fyzice, založený pány Weberem a Fechnerem – PSYCHOFYZIKU oni popisovali fungování fyziky jen nástrojem matematiky, tudíž tato královna vědy neporodila sama to, co bez „znalosti početí“ počala. Kdoví, jak to tenkrát s tím biblickým početím nepočetím Marie bylo…
Fyzika věcí je nedělitelně a trvale propojená s cyklickými = živými částmi přírody. Symbolové poznávací systémy (jazyky), řídící vrstvy lidské populace mají jako svou základnu emoční prostředí (viz texty KSB DVTŘ + Pjakin), vrstva inteligence zajišťuje pouze přežití tělesné formy.
Oprava naší ZDROJOVÉ informační základny (=“duše“) je předmětem celého „projektu ČLO/věk“, kvůli kterému máme život takový, jaký je.
A o takovém životě je horní kruh s trojicí spirál, vyvěrající přes dvě epochy do cílového stavu. Abeceda lidštiny, kterou budu muset chcaNEchca učit – ta takový cíl zná zatím jen sama, ona je stavebním prvkem SEBEŘÍDÍCÍCH SIL V PROSTORU, nedělitelně propojených ve trojici, která vymění trojjedinost „boha“ za propojenost pojmů, dokládajících naší existenci.
Onen bůh, co všechno řídí, ale ví jen to, co víme i my – lidstvo téhle galaxie – ten se jmenuje POHYB.
Bez „směru“ a „rychlosti“ by žádný „Pohyb“ ani nemohl vzniknout – a tím, že vznikl a stále se jím řídí a kontrolují všechny procesy v prostoru a čase – tím lze nový příběh – paradigma pro další roky začít i někdy později (ale i ihned) uzavřít.

…platí, že JAKÝ SI HO (U)DĚLÁŠ, TAKOVÝ JE A BUDE…..,

..a ještě něco, kdo si všiml a uvědomil vztah mezi „ano ano ne ne“ k pořadovému číslu obrazce? (…2233)? …asi náhoda, …co jiného, že…
Přijmout fakt, že „nahození“ (nápadu, viz Jarda Dušek) není nahodilostí – a že vše je řízené do tak nepatrných „absolutních shod v čase“ – to mi trvalo asi pět let.
…jak dlouho to bude trvat vám, než si uvědomíte, že všechno má svou dynamiku odvozenou od BEZČASOVÉ FORMY zákona akceREakce (anebo „chceNEchca“) našich rozhodnutí….
Rozhodování se děje nepřetržitě v „nulové energii času“ – přesněji v okamžiku našeho ROZHODNUTÍ = ve VOLBĚ, která často není vůbec svobodná,….
pondělí v 11:34 · Veřejný · v albu Fotky na Timeline
Zobrazit v plné velikosti · Poslat jako zprávu · Nahlásit
To se mi líbíSuperParáda
Zdeněk Král a 29 dalších
Tomáš Krajča
Čili, jsme neustále vnoření do toku synchronicity – a buď to nevnímáme, ignorujeme a nebo naopak – registrujeme a rozvíjíme.
2 · To se mi líbí · Reagovat · Odpovědět · Nahlásit · pondělí v 12:30
Libor Huhun Marek
Jonas Passos nám posílá svůj poslední snímek s jeho krycím textem:
„VÝVOJ PŮSOBNOSTÍ PÁDŮ V ZPRÁVĚ ČESKÉ REPUBLIKY
Než jsem přemýšlel o modelech Wormhole a kosmických zarovnávání, připomněl jsem si v této zemi jiné starověké útvary a já jsem dokázal vytvořit komparativní sdružení a dospět k závěru: jsou to vzájemně propojené zprávy, které mluví o rozvíjejících se silách mysli.
A všechno začíná formací z roku 1999, která vypadá jako NEURON. Z toho jsem si všiml, že ostatní posteriorní útvary ukazovaly stylizované obrazy hlavy a lebky, zejména epifýzy na vrcholu hlavy a vzory kruhů ve skupinách po třech a sedmi, ukazující klíče pro probuzení pineální žlázy a expanze pravomocí mysli. V tomto novém kruhu v roce 2018 vidíme sloučení tří sil v základně s rozšířením MENTÁLNÍHO SVĚTLA na vrcholu „hlavy“, což naznačuje telepatické síly (což v mých četích kruhů v obilí používám docela rozsáhle). Ostatní modely přinášejí tyto „duševní vlny“ rozšíření oblasti vědomí tím, že působí na epifýzu v důsledku práce s třemi generačními silami a sedmi úrovněmi vývoje.
Asi tři a sedm, no, sedm je počátek iniciace, představuje úroveň úplného vývoje: epifýza představuje vrchol psychického vývoje související se sedmou čakrou, lotosem tisíců okvětních lístků, čakrou Sahashary.
A co tři? Číslo tři představuje syntézu generace, tři síly v rovnováze, tři zvuky dokonalé akordy, je počet generací, matice. Božský trojúhelník, umění a věda práce se třemi sílami, pravomocemi a principy při získávání konkrétních konečných výsledků. Něco, co nám připomíná posvátný Triskelion a slavný citát Nikola Tesla:
„Kdybys věděl velkolepost čísel tři, šest a devět, měl bys klíč k vesmíru.“
Nikola Tesla ‚

Milí přátelé záhadologové,

vytvořil jsem 3D model toho obrazce v obilí u Bohdánkova s jednou z možných interpretací – viz příloha. Vycházel jsem z článku o obrazci Southend Crop Circle 17.8.2017 – http://www.myty.cz/view.php?cisloclanku=2017090001. Napadlo mě, že by to mohlo mít spojitost. A když jsem viděl ten kruh s černým kroužkem uprostřed (symbol Slunce) a pak ten druhý větší kruh, tak se mi to začalo skládat dohromady. Každý z těch kruhů má kolem sebe 4 soustředné kružnice, které by mohly symbolizovat 4 roky, což je cca vzdálenost Slunce a Alfa Centauri ve světelných letech. A teorie je taková, že je to varování před pokusy na urychlovači LHC (Large Hadron Collider) v ženevském CERNu (to je ten symbol „květiny“ – exploze částic po srážce v urychlovači). Že by ty experimenty mohly rozkolísat elektromagnetickou rovnováhu v systému Slunce-Alfa Centauri a zpětně nabořit počasí na Zemi. Zbytek se dočtete v tom článku.

Petr
Přílohy:

Nádherou obrazce je okouzlen český lid a celý svět – jemuž čeští tvořiví občané okamžitě rozeslali zprávu, jak úžasnou zprávu našemu národu v poli u Bohdánku na Liberecku Bůh daroval.

Dobrý den,

paní Plíšková, máte tento obrazec zdokumentovaný, zeměpisnou souřadnici, světovou stranu, rozměr, agroplodinu, tok říční …. Protože zpráva mluví skrze poziční číselnou soustavu.

Úžasná zpráva to ale není, zpráva nesměřuje k člověku, pouze skrze něj. Na zemi se nacházejí dva svědci, první svědek je syn země, druhý svědek je syn z nebes. Zprava je pro syna nebes, nastal čas příprav p
ro odevzdání země, připravit se na rozdělení, výšková pozice 45 stupeň, druhá 13. zdvihová jednotka. Statutární smlouva JXPH4-5, H70-400-500, H30-60, mezi časová vzestupnost HL25-27-60, průměrná časová přestupnost HL8-22, HP8-29.

S pozdravem
Ha

https://pliskova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=672543

https://pliskova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=670316

Tento příspěvek byl publikován v Agrosymboly ČR, Novinky, Rozhovory - na"Cesty k sobě"-klikni na název videa. Vložit mezi oblíbené.

Komentáře jsou uzavřeny.