Záhadné jevy a tajemno – videa:

Rozhovory s badateli zveřejněny na www.cestyksobe.cz

Alena Horká a Tonička Plíšková, Záhady a tajemno

|
 
 

Sueneé, Důkazy o mimozemšťanech mezi námi

34 188
Nové poznatky o lochness, kruhy v obilí a léčivé účinky diamantové vody. www.kruhy-v-obili.cz Diamantová voda tel: +420 777 658 037, 544 228 661 alena.horka@post.cz www.diamantovavoda.cz
 
 
 

Pavel Roško, Superrozhovor: Vítejte na vesmírné lodi

|
 Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců. Přejeme vám všem mnoho lásky v této náročné transformační době.
 

Pavel Roško, UFO v ČR Přednáška v Plzni

|
 
3 239
2. díl: https://youtu.be/81Uws_E-5hM 3. díl: https://youtu.be/Ce_MhWjdhYM
 
 
 

Úkaz v ledu na Jablonecké přehradě 15.2.2018:

Na obrázku může být: obloha a venku
 

Krista Halamová
Na obrázku může být: venku

Ve čtvrtek ráno – opět den před zahájením Jizerské padesátky!

Není k dispozici žádný popis fotky.

Ledové kruhy na přehradě ze dne 7.2.2019:

Na obrázku může být: obloha, sníh, venku a příroda

Úkaz v letadle – rozhovor s pilotem

Viděl jsem totiž již v roce 1994 doutník,který měl minimálně 100 m na délku a nevěřím jaksi,že to byl výtvor lidí.Ta tichost,totalita viděného,zcela bez křídel,majestátnost,to vše relativně zblízka.Kolosální…

Dobrý den přeji paní Plíšková.V současné době je mi tak trochu k smíchu jak se vyjadřují různá média o asteroidu tvaru doutníku jako o případné senzaci a jinde s výsměchem,že jde jen o podlouhlý kámen.
k změnil směr a míří mimo sluneční soustavu – NASA vyhrála, nic se opět neděje.Děkuji! Krásně napsáno – chtěla jsem to dát do článku na: pliskova.blog.idnes.cz – ale nepovedlo se. Doutník však…
 
 
Mají hodně práce s ochranou planety a nechtějí lidičky vystrašit. Objevují se připraveným! Nad kruhy v obilí, pyramidami a megality jsou vždy – snímky je nutno zvětšit. Na jihu Moravy máte místa,kde se objevují pravidelně, vídaly je už maminky vašich babiček a rády o tom povídaly. Výskyt nádherných obrazců v obilí v létě 2004 – od Kroměříže, přes Velehrad k UH, UB a Bojkovicím zaujal dospělé i děti! Děti stanující blízko obrazce delšího než 150 metrů, mě vedly večer na kopec k dalšímu obrazci, který představoval Klíč. Dělali si legraci z drobotiny – co když poletí mimozemšťané? A nebyla to legrace!
Nemáte prosím foto obrazce z Velehradu?Nevím vůbec kde přesně byl,okolnosti o něm atd.Vím jen zpětně,že to tu bylo a jeden nákres z netu.

První byl nad Velehradem u vodárny – druhý ve světlici barvířské na protějším svahu nad Modrou. Nad Babicemi spirála.
 
Děkuji moc.Právě nad Velehradem byl deset let předtím,tedy v roce 1994 ten doutník.Kdo ví jestli to spolu souvisí.Každopádně byl úplně stejný jako ten co je na youtube nad Ukrajinou v roce 2014,alespoň co se poměru délky a šířky týče,jen s tím rozdílem,že jsem ho pozoroval z daleko menší vzdálenosti,úplně jako na přehlídce,byl tak nakloněn,jakoby chtěli mít ti co v něm byli co nejlepší výhled směrem ke mě.

Víte něco konkrétního o objektu na fotce na přebalu vaší knihy?protože je to taky rozmazane,jsem na vážkách,ale jako hmyz,nebo pták se mi to nezdá.Jestli najdu,pošlu.
 
 
 
 
   
 
 
 
 
Napište zprávu…
 

Tento příspěvek byl publikován v Agrosymboly ČR, Novinky, Rozhovory - na"Cesty k sobě"-klikni na název videa. Vložit mezi oblíbené.

Komentáře jsou uzavřeny.