Obrazec u Mnichova Hradiště 2007

Jediný v roce 2007 v ČR a jedinečný! Symbol obrovské síly a energie. Jedinečnost tohoto symbolu vnímavý člověk pochopí sám. Jsou však zdokumentovány i nepopiratelné důkazy nevysvětlitelných jevů

Mohu dotvrdit, že zamlčeli – neboť zprávami TN tato informace prošla. Energetickou sílu obrazce dokládá i video, na němž barvy neuvěřitelně vibrují. Se změnami barev při natáčení v obrazcích se setkávám běžně – ale takový rej barev jsem ještě nezaznamenala:

http://alef.i.sweb.cz/oldweb/video/honsob.wmv

Více na :    www.alef.i.sweb.cz/?mn_page=17

Zajímavé skutečnosti zachytil i Turnovský deník:

www.denik.cz/z_domova/turnovsko_kruhy_obili.html

Úžasný příspěvek jsem dnes nalezla v diskuzi v Turnovském deníku a moc za něj děkuji:

„Pozrite si satelitne snimky na Google maps a zjistite následky pôsobenia energie v poli ešte po 3 rokov (Dneboh – Honsob). Preto je spravna úvaha,že ide o pravý agrosymbol vzniknutý pôsobením neznámej energie. Takéto satelitne snimky jednoznačne vylúčia tvrdenia falzifikátorov (circlemakers), že ide o ich dielo:

 Takýchto duokazov nájdete cez Google maps vracej ( aj při Olomouci z 3.8.2009).“  Zdenek Pek

12/6 2011 při brouzdání na internetu jsem nalezla na stránkách Joe Mason: Crop Circle Analysis  www.greatdreams.com/crpcirc.htm

zajímavý geometrický nákres související s crop circles 2005 Lurkley Hill. Zde se poprvé objevila v obilí geometrie Eizeichelova plánu Nového Jeruzaléma!

6.7.2007  se objevil Nový Jezuzalém proroka Eizechela v obilí v ČR!!!

SUPR Nadhled z leteckého snímku je dokladem nepozemské tvorby – mírně prohnuté a přerušované linie nelze geometricky z plochy lánu vytvořit.

Tento příspěvek byl publikován v Agrosymboly ČR, Piktogramy 2007. Vložit mezi oblíbené.

Komentáře jsou uzavřeny.