Obrazce 2011 – Dobrovice MB, Kunín NJ, Velké Meziříčí

Dříve kruhy z kamenů a kruhové stavby – nyní se objevují po celém světě i v různých plodinách. Kruh je symbol jednoty a harmonie,též symbol komunikační. Symbolizuje i Vesmír a jeho dokonalost.

Kruh představuje jednotu všeho ve Vesmíru – Božskou jednotu!

Na Zemi přichází množství vznešených Kristovských energií umožňujících duchovní vzestup člověka a ochranu Země. Z Vesmíru přinášejí zakódované informace ukryté v geometrických tvarech – symbolech, jimiž se dorozumívaly všechny předchozí civilizace nejen na Zemi:  

 

Obrazec Dobrovice 2011 – tatáž vesmírná geometrie…

 

From the shape of DNA, to the shape of seashells, trees, fingerprints, waves and even entire Galaxies the enigmatic Fibonacci Sequence is underlying every aspect of the physical structure of our Reality

10/7 na kopci nad Bojeticemi /část města Dobrovice MB/v lánu svažujícím se ze všech stran do dolíku jako v Kuníně – se objevil nádherný stupňovitý obrazec viditelný ze silnice na MB coby schůdky do nebe… Však je také prošlo množství lidí a další ještě projdou! Od toho život člověka přece je – takový je náš vývoj. Jen takto poznáme dobra více, nebo celé Dobrovice???

Pšenice je smotána pravotočivě a přitisknuta k zemi ve formě kroužků, kruhů a polokruhů (oušek) jakoby učesána hustým hřebenem – jen oves provokativně stojí – stejně jako jako ve 3 zvlášních obdélních v lánu pšenice vedle obrazce. Spousta dodatků kolem obrazce i nad dolíkem předvídá vývoj obrazců na Moravě! Kdo vidí budoucí znaky a souvislosti s předstihem??? Veselý človíček s aureolou klasů kolem hlavy stojí v obilí na protějším svahu s hlavou hrdě vztyčenou – vznikl zároveň s tímto symbolem duchovního vzestupu člověka a proto možná ví i více…

Otevřete svá srdce a čtěte tato přicházející poselství – čas nastal!

Čechy opět první: 10/7 2011 Dobrovice u MB

 

 

Letecké snímky Vladimír Mikeš

 

 Nic moc nevím,jen že jsme jeli kolem 23 hod v sobotu a nikde nic nebylo…až v
 neděli ráno se to objevilo,..přes noc to nikdo nemohl udělat,od 1hod byla hrozná
 bouřka která trvala až do rána,nehledě že hrozně pršelo…na pole se v tomhle
 počasí nemohl nikdo dostat,je tam špatný přístup a všude tma,prý se něco
 objevilo i nad Jemníkama po levé straně,dle mé tety která tam bydlí…o tom
 nikdo zřejmě neví…není tam moc vidět ze silnice… :
http://www.youtube.com/watch?v=ZSWHeK04M1o

 http://www.youtube.com/watch?v=efuaOQLgefk

Autor videí a informace:  K2TOM
Zajímavé podvečerní snímky :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
A nádherné denní snímky s detaily:
 
 
 
 
„To, čemu říká housenka konec světa – je pro motýla  SVOBODA.“   čínské přísloví
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V. Novák – obrazec je nepochybně pravý, nešlo telefonovat, rozbolela nás hlava (přemíra energie), po podrobné prohlídce jsem nalezl zdeformované a ožehnuté klasy:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Zajímavý obrazec – symbol duchovního vývoje a vzestupu člověka navštívila i badatelka a spisovatelka paní Alena Horká, nafotila zajímavé detaily i doplňky obrazce a sama se hezky vyjímá na schodech vzestupu, vypadajících jako schůdky do nebe:
 
 
 
 
 

 

 6/7  2011  KUNÍN

 
6/7  –  když jsem jel z Kunína (u NJ) do Suchdolu n/Odrou uviděl jsem podivné útvary na polích – moc geometrické a rovné než aby to bylo způsobeno větrem a deštěm – a navíc den předem tam nic nebylo a přes noc nepršelo, tím je to divnější…
 Na 100% nejde určit původce (vítr, déšť nebo mimozemské síly), každopádně jsem dosud nic podobného neviděl. – napsal J. R.
 
Po týdnu jsme se tam s kolegy vypravili a scenérie všem vyrazila dech – kolegům neboť očekávali obrazec v obilí – a mně podobností  s letošní novinkou  plnou chaosu na Podkavkazsku: 
 
Neobvykle položené obilí…

www.youtube.com

One of the largest crop formations ever seen appeared in Krasnodar, Russia on May 22, 2011. Check out this link for better overhead pictures. http://translat…
  
 
 Časy se mění a zprávy přicházejí v rozličných provedeních.
 
V Kuníně je však scenérie ve velmi pevném porostu pšenice – neuváleném ale různě položeném! V obdélnících u silnice naleznete dlouhou rovnou jakoby laserem označenou linii polehu – jinde jako by se tudy klikatil blesk…
  Při jízdě od Suchdolu nad Odrou spatříte vpravo nad lesem pod stožáry vysokého  napětí na svahu ( klesajícím do hluboké prolákliny vprostřed lánu) obdélníkové plochy polehlé pšenice – ve stylu japonských terasových políček – umístěných na 3 zvlněných hřbetech mezi nimiž voda stéká doprostřed lánu, jako by se tam vytvářel rybník!

6/7 na kopci nad Kunínem NJ se objevily zvlášní tvary „polehů“ vytvarovaných do obdélníků podél silnice – hrany jako laserem utvořené viditelné i v hlíně, jinde jakoby obilí učesal klikatící se blesk, jehož stopa v poli zůstala. Lán svažující se do hlubokého dolíku vprostřed je na protějším svahu ozdoben stupínky „polehů“ tvořících terasy. Tohle jsme opravdu ještě neviděli! Obilí je husté a pevné, lánem nelze procházet, na pokoseném snad poznáme více…

 
 
 
 
 
Stonky až z pokoseného:
 
Neuvěřitelný pohled – rozoráním mezí jsme poničili hornatou krajinu a pod ní na úrodné rovině se lesknou panely slunečních elektráren!
 OBRAZEC  u jantarové stezky je o harmonii v krajině – je třeba vše napravit.
                        http://pliskova.blog.idnes.cz/c/200990/Clovece-co-cinis.html
 
 Obrazec v  MEXIKU – Tula 27/2 2012 – má stejný charakter, připomíná prý čárový kód:
 

 

 12/7 2011 Velké Meziříčí: 

 

Nad D1 u sjezdu na Dolní Radslavice byl na okamžik i z dálnice vidět obrazec kříže. Když jsem jej navštívila, byl nádherný slunečný den a v obrazci si hověla parta mladých z Humpolce – prostě pohodička… Probádala jsem vše velice podrobně, abych pochopila, co kříž v poli s kruhy obilí položeném většinou v protisměru (- zemská energie, jin) značí.  Ve směru hodinových ručiček ( + energie vesmírná, jang) však byly všechny malé kroužky a velký obvodový kruh mezi rameny kříže – a právě odtud se šířila láskyplná pohodová energie harmonizující nejen celý obrazec, ale i okolní krajinu. Ani zvláštní doplněk dole na svahu pod křížem – človíček v kruhu s hlavou dolů – tuto harmonii nenarušil – ale varováním pro lidstvo určitě je!!!

 

tn.nova.cz

Na poli u dálnice D1 u Velkého Meziříčí se objevil záhadný obrazec. Místní obyvatelé jej tam našli před dvěma dny. Jak se tu ocitl ale nikdo neví.
 
 
 
Materiály  z průzkumu – i tento snímek s ufíčkem – zaslal M. Petráš.
 
 A Jan Frolík – snímek s ufíčkem – jen se jimi tam hemží:
Kruhy byly původně neporušené – sdělují místní občané – pánové nalezli v 2 krajních kruzích kříže díry.
 
A původní snímky s obilím krásným a neponičeným i stojícími zelenými stonky jsem nalezla zde:
 

  

Velkém Meziříčí – internetové zpravodajství, novinky
 

 

Kruhy v obilí u Velkého Meziříčí

16.7.2011 15:43 Martin Nani Rubrika: Žďársko

Kruhy v obilí u Velkého Meziříčí

U Dolních Radslavic nedaleko Velkého Meziříčí se nejspíš v noci z pondělí 11. na úterý 12. července v nedalekých polích objevily záhadné kruhy v obilí.

01-kruhy.jpgTradiční letní téma – kruhy v obilí i na Vysočině

Místní obyvatelé z blízkých rodinných domků netuší, jak vlastně záhadné útvary vznikly. Během uplynulých dnů přilákaly mnoho zvědavců, někteří přicházejí pouze ze zvědavosti, protože něco takového se v okolí dlouho neukázalo.

02-kruhy.jpg

Někteří v tom vidí vyšší význam a uvnitř často diskutují s ostatními, co tento symbol znamená, případně proč se to ukázalo právě teď a zrovna tady.
„Tohle nemohl udělat člověk, ty kruhy jsou přesné a zcela dokonalé. Podívejte se na ta stébla, jak jsou ohnutá. Běžte a stoupněte si do středu kruhu, ucítíte, jak vámi proudí energie,“ pobízela všechny ostatní zvědavce starší žena, která pevně věřila, že se nejedná o výtvor člověka.

Tento příspěvek byl publikován v Piktogramy 2011, pliskova.tona@seznam.cz PLISKOVA.BLOG.IDNES.CZAgrosymboly ČR. Vložit mezi oblíbené.

Komentáře jsou uzavřeny.