Piktogram 2011 – Praha Ďáblice, směrem na Dolní Chabry

Informace o výskytu velkého obrazce přišla  v srpnu, vznikl však již koncem července:

31/7  Praha Ďáblice, ve směru na Dolní Chabry:

Ačkoliv obrazce v obilí tvoří kolem Prahy i Brna kružnici svým výskytem v těsné blízkosti města, překvapila mě velice informace o nálezu kruhů v obilí u Prahy kousek od ďáblické hvězdárny, neboť mám ověřené informace o hopkání astronomů v obilí, aby nás přesvědčili, že obraz světa a vesmíru – jež nám předkládají – je dokonalý a nemá ani trhlinku. Vše v tomto světě je v pořádku, nic zvláštního se neděje, oni tvoří kruhy v obilí, o světlech a objektech na obloze nic nevědí, nic z hvězdáren nevidí…

Ve skutečnosti jim tyto jevy řádně vyráží dech – ale nám cíleně popírají a zatajují!

Tonička Plíšková prostřednictvím uživatele Libor Čermák

Hnedle u hvězdárny??? Nevím, nevím zda hopkali hošíci astronomičtí – anebo jim Vesmířané šupli svůj výtvor přímo k hvězdárně!?
 

cermak.libor.sweb.cz

Dne 4. srpna jsem navštívil nový obrazec v obilí, který se objevil na okraji hlavního města České republiky, a to u Ďáblic v Praze 8. Dle informací, které mám od Pavla Miškovského z Projektu Záře, vznikl obrazec nejspíše v neděli 31. července 2011. Obrazec se nalézal zhruba 0,5 km od známé ďábl…
Projekt Záře patří k dalším utajovačům těchto záhadných jevů, měl nejčerstvější informace o obrazci a jeho vzniku, obrazec je nazván „Galileovy měsíce Jupitera“ – mnoho souvislostí s astronomy a Kluby skeptiků mě vedlo k opatrnosti nad původem tohoto piktogramu.  Článek v AHA i Blesku můj názor utvrdil:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
A tak jsem vše ztvárnila do článku na blog IDNES:
Do Ďáblic se vypravil i pan Václav Novák, pořídil řadu snímků:
 
 
 
 Deformace od působení mikrovln tentokrát nenalezl, nechyběla však ožehlá kolénka a stébla, na některých stojících stéblech nalezl uhynulý hmyz – zdeformovaného škvora a pak mušku.
 
 
„Kdyby byl kruh falešný, nenalezl bych tato stojící stébla s uhynulým hmyzem. Vypadá to, že zahynuli při tvorbě kruhu.“ píše pan Novák.
 
A vzápětí v Holandsku 2/8 tohle dokonalé dílko – zdá se, že se v ČR jen učili:
 
Ladislav Zelinka a Jan Frolík:
 
 
 
 Snímky Jana Frolíka dosvědčují neustálý pohyb na obloze nad obrazcem v Ďáblicích:
 
 
Duchovně založeným lidem se v obrazci velice líbí, vyzařuje zde pohoda, přesunuli sem  setkávání z Vyšehradu, v neděli 14/8, od 15 do 18 hodin.
 
A kolem Slunce se objekty též  neutále pohybují – jako v Ďáblicích:
 
Snímky Pavel Roško
 
V neděli 14/8 odpoledne do obrazce již pokoseného se stále patrnými tvary i energiemi přicházeli obdivovatelé nejen z Prahy, obdivující zajímavá místa v okolí a výhled z kruhů severním směrem na Milešovku – Říp – Bezděz:
A sami jsme tam dle záběru na oblohu – opravdu nebyli:
 
 A meditační pohoda…
 
 
Tento příspěvek byl publikován v Agrosymboly ČR, Piktogramy 2011. Vložit mezi oblíbené.

Komentáře jsou uzavřeny.