Záhadný obrazec 2011 v Písečné u Jablunkova

Na jaře 2011 v Beskydech na trojmezí ČR – SR -PL  nafotil pan Bestwina v katastru obce Hrčava množství kruhů v trávě:

Záhadný obrazec se sedmicípou hvězdou v Písečné u Jablunkova  – nahlášen záhadologické organizaci KPUFO začátkem srpna. Požádala jsem o pomoc v hledání agrosymbolu moje známé – nalezen byl  4/8 2011.

www.ihorizont.cz

V Písečné se objevily tři kruhy v obilí – Majitel pole v Písečné se už pomalu chystal na žně, když se ukázalo, že na jeho poli se objevily tři záhadné kruhy, tzv. agrosymboly. Jeden má uprostřed ideální sedmicípou hvězdu. Je to recese, nebo poselství cizí inteligence…
„Obilí není vůbec zničené ani polámané, klásky nejsou vysypané, obrazce mají přesné geometrické tvary – žádná náhoda.
 
Stojíme uprostřed pole, obilí voní, je slyšet cvrčky a člověk má divný pocit, jakoby vypil jeden šálek kávy navíc.
 
Kruhy tvoří inteligentní energie, která způsobí, že se ze stébel u země stane plazmická hmota,“  vysvětluje  slezskému týdeníku Horizont nálezce obrazce.
 
Jeho nadšený popis zvláštního symbolu v obilí a hrozba brzkého pokosení obrazce mě přiměly k okamžité návštěvě agrosymbolu. A nelitovala jsem. V nádherném slunečném dni mě zde již očekávali přátelé obdivující nádherné tvary piktogramu, nákres i první snímky již byly pořízeny, sdělovací prostředky k návštěvě obrazce pozvány – i starosty okolních obcí tento zvláštní jev okouzlil a brzy byly pořízeny letecké snímky:
 
 

 

Děkuji za možnost převzít tyto nádherné snímky ze stránek obce Písečná:  

http://www.obecpisecna.cz/index.php?kat=Home&detail&id=333

Podrobný nákres agrosymbolu:

Nádherný agrosymbol v Písečné u Jablunkova jsem navštívila na pozvání místních občanů hned po nalezení obrazce. Jeho tvar je originální, není podoben žádnému obrazci v databázi české, ve světové též ne.
 
Obrazec byl prozkoumán a zdokumentován, nálezcem pořízen nákres obrazce, zkoumá též význam piktogramu a zajímavé zasazení do krajiny plné posvátných a energetických míst. Umístění není náhodné. Vše v přírodě i ve vesmíru má svůj přesný řád.

Obilí je ohnuté a nezlomené pevně přitisklé k zemi, stébla jsou směrována v kruzích levotočivě, pravotočivost detailů a propojení 4 částí obrazce vytváří harmonii monády, kterou zde všichni pociťují.

Kristovské energie přicházející v této obtížné době na Zemi a přispívají k vyššímu vývoji lidstva i planety. Aktivují dávná posvátná místa a vyskytují se podél pradávných posvátných cest.

Duchovní struktura kosmu je velmi složitá a existují četné pro člověka neviditelné inteligence, které všechno živé udržují v chodu – ač si to většina lidí neuvědomuje, přesto tomu tak od věky věkův je!

Výskyt kruhů v obilí je tedy nejvyšší duchovní událostí urychlující vývoj lidstva. Symboly v obilí přinášejí lidstvu nové energie i informace, pročež je velmi důležité, aby poselství v obilí byla řádně rozluštěna.

Pravidla – dle nichž se obrazce vyskytují na tom nebo onom místě existují – jak hmotná, tak duchovní. Zabývat se pouze hmotnými pravidly je scestné, stejně jako hodnocení pravosti obrazce dle jednoho hmotného koeficientu, nebo dle okamžitého názoru. Vše může být úlpně jinak!
Rozhodla jsem se na www.kruhy-v-obili.cz shromažďovat snímky a výsledky bádání mnohých občanů, aby si i ostatní dle shromážděných příspěvků vytvářeli na neznámou skutečnost vlastní názor.

Obrazec v Písečné u Jablunkova jistě souvisí s předcházejícími výskyty kruhů v obilí v obci Mosty u Jablunkova a Svrčinovec v SR – jistě budou souviset se starodávými stezkami spojujícími Moravu a Slezsko se Slovenskem a Polskem.

 Článek na blogu IDNES:
 
Dobrý den paní Plíšková,
S odstupem jsem si přečetl Váš rozhovor v reg.týdeníku Horizont souvísející s nálezem kruhů v obilí v Obci Písečná. K tomu chci jen dodat, jsem obyvatel obce Mosty u Jablunkova, v tuto neděli jsem pozoroval nad masivem Girová zajímavé dva letící objekty, letící směrem od Slovenských hranic směrem k masívu Velký Stožek, vše až zajímavě blízko nad obcí Písečná, jeden z nich letící na obec Bukovec začal problikávat s projevy hřmění, s následným zhasnutím, ještě chvíli jsem pozoroval tuto černou tečku, druhý zmizel v nebi nad Gírovou v obrovské výšce, vše trvalo asi 2 – 3 minuty, odhadem ve výšce 3 – 5 km. I přes zrovna probíhající západ slunce, tyto dva objekty byly opravdu výrazné.Povoláním jsem prof. hasič, myslím si, že mám trošku smysl pro realitu a zdravý úsudek, ale i přes tuto skutečnost si myslím, že se nejednalo o dopr. letadla.
PS: K článku týdeníku Horizont, nejedná se o kopírování starodávné stezky z Moravy na Slovensko, ale ze Slezska do Horních Uher. Písečná je na území Těšínského Slezska, již komunisti nás Šlonzoki ( Slezany ) chtěli počeštit a přejmenovat na severomoraváky a sev. Moravu, proto mi promiňte tuto námitku. S pozdravem RT. Mosty u Jablunkova
 
16/4 2012
Dobré ráno paní Toničko,
posílám Vám pár postřehů k piktogramu Písečné u Jablunkova. Objevila jsem
zajímavou souvislost s piktogramem, který se objevil před 20 lety na úpatí
Barbury Castle, kruhového valu z doby železné. Byl to největší a
nejkomplikovanější piktogram roku 1991. Tisk ho tehdy pokřtil jako „Matku
všech piktogramů“ a toto označení mu už zůstalo. Jeho plocha je o něco
větší – cca 10 tis. m čtverečních. Piktogram v Písečné je menší, má něco
přes 3 tis. m čtverečních. Také ten náš se objevil, jak píšete, v blízkosti
starodávné stezky spojující Moravu a Slovensko, v kraji, kde je výskyt
piktogramů poměrně častý. Myslím, že toto nebude jenom náhoda, a že oba
piktogramy spolu souvisí. Naučila jsem se dívat na piktogramy z vyšší
perspektivy, doslovně i přeneseně. V okolí hlavního piktogramu často bývá
nějaký menší vzor, nebo krajinný prvek, který má pro řešení piktogramu
klíčový význam a bez tohoto klíče je piktogram němý. To samé je i s časovou
osou. Někdy spolu souvisí piktogramy, časově i místně velice vzdálené.
Zdravím Vás a přeji hodně sil k udržování Vašich stránek.
     Zdena Pávková 

 

 To je tedy rarita:

Obrovský piktogram trojúhelníkovitého tvaru u Basbury Castle 16.7.1991 zvaný Matka všech piktogramů překvapil odborníky souvislostmi s posvátnou geometrií i dávnými znalostmi alchymistů v procesu Stvoření. Jeho obsahem je kosmický zákon, čili soubor numerických, geometrických a hudebních harmonií, říká John Michell – odborník na posvátnou geometrii, kartografii, chrámovou architekturu. Gerard S. Hawkins, profesor astronomie v Bostonu, objevil v geometrii Matky piktogramů 4 zcela nové matematické teorémy, všechny se vztahem k diaktonické stupnici, a 5. všeobecný teorém, jež je společným jmenovatelem všech obrazců v obilí, neboť jdou daleko za rámec Eukleidovské učebnicové geometrie. Letecké snímky agrosymbolů podrobují počítačové analýze a dekódování zvuků.

Matka všech piktogramů       

představující celou strukturu

sedmitónové stupnice je považována

za první důležitý prvek všeho,

co jest – prvotní vibraci Vesmíru.

 

Tento příspěvek byl publikován v Agrosymboly ČR, Piktogramy 2011. Vložit mezi oblíbené.

Komentáře jsou uzavřeny.